Темний

Army with no weapons, tanks with no fuel, officials with no conscience

Сергій Притула
Підписатися
Переглядів 115 581
98% 17 000 217

Have you heard of SDO (State Defense Order)? If you haven't heard, find a comfortable position, and I'll tell you.

It's been five months since the New Year, and our army still doesn't know what to fight with. Isn't that interesting? And who is to blame for this? I'll tell you this too.

And if you want more details, then Bigus had a good story on this topic.

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 0
Borys Lebeda
Borys Lebeda День тому
Росіяни в Україні обирають Льовочкинів та Ковальових, а українці обирають Притули та Вакарчуків, які нічого в Раді не роблять.
Ivan Kiss
Ivan Kiss 4 дні тому
Ця країна Приречена,при такому керівництві ідіотів,шкода простих людей що коли прийде війна Олігархи втечуть...
True
True 4 дні тому
Бо довго "не стріляєте". Читай Сунь Цзи. Війна не може тривати довго!!! Народ не витягне!!! От і нема вже снарядів! Хоча звісно причина в корупції, але платити зарплати народ також вже не довго потягне за "стояловку" на місці, і відстріл патріотів!
Марина Марина
Марина Марина 4 дні тому
👍🏻🇺🇦🙏🏻Дякую вам
Raya Skibinska
Raya Skibinska 5 днів тому
Ганьба і сором за таку владу(((
Наталія Завалій
Наталія Завалій 5 днів тому
Мля, де СБУ? Що вони роблять, за що зп отримують ?🤬🤬🤬
михаил т
михаил т 6 днів тому
Сережа, начинать надо с себя! Ты в армии служил? Как и наш президент-скоморох!поэтому все ваши начинания обречены на провал. люди придут к вам на концерт поржать , но не более. умирать за вас пока вы ржете никто не будет, а это значит Украине пипец.
Life подростка из Деревни
Американские стереотипы об Украине и Украинцах ukvid.net/video/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE-8Har1a6ScYE.html
Ігор Дончук
Ігор Дончук 7 днів тому
Привіт Сергій. Підтримую твоє рішення!!! "Голос", базар по-продажу!!! Україна, багатьох, не цікавить!!! Гроші!
ivan chebotarov
ivan chebotarov 7 днів тому
Сергію, Вам повірили, віддали голоси за партію, в якій зараз відбуваються процеси, що ганьблять Україну і все йде до того, що партію Голос продадуть під вибори, як національну партію, що має квоти у всіх виборчих комісіях. А державне фінансування, у розмірі 70 млн грн на рік, стане особистими ресурсами керівництва партії. Скажіть будь ласка, чому Ви особисто втекли з партії, а не спробували нести відповідальність і відвоювати те, що Вам довірили Ми? До речі, зараз Голос підтримав російські рішення проти мови у ВРУ та по меморіалу «Бабин Яр» в Київраді. Це теж війна з РФ! Як можна було просто втекти? Дякую за відповідь!
той, хто шукає - знаходить
А горючка вся пішла на кортежі, по ходу ...
той, хто шукає - знаходить
А шо... Бубочка нормально виконує держзамовлення Пуйла по саботажу оборонки України. Шо там за таке у військовий час світить?
Марія Зеленчук
Марія Зеленчук 8 днів тому
Що по цьому питанні думає самий головнокомандуючий, пан Зеленський.
Марія Зеленчук
Марія Зеленчук 8 днів тому
Ой Боже,як піднімається рука на привласнення грошових коштів, які мали би поступати на оборону Держави від ворога.
S0ul Dead
S0ul Dead 8 днів тому
*законопроект 5554 ! Голосования партии голос всё хорошо вообще?) сказать что он плохой до.. проголосовать за него! И после говорить что он плохой?! И это в один мать его день....*
Саша Александров
Де ви пропали
Наталія User
Наталія User 8 днів тому
Коментар на підтримку каналу!
Genadiy Cher
Genadiy Cher 8 днів тому
Молодий! Зухвалий! Гарно проп..з.див, і що далі? А далі буде НАТО. А цих дубнів знищать морально. А ты не піар себе розумнику!
Александр Савельев
Яка в дупу толерантність ? Вони кармани набивають, гребуть усе! Вони тут не збираються потім жити, їм пофіг. 73% - якаж ви тупа мерзота!
Георгий Подвысоцкий
ЩО очікує далі на Україну - нікомі не відомо. Але треба вірити, що все буде добре. Ніколи не думайте про поганне - думайте про добре.
Дмитрий Танцюра
Дмитрий Танцюра 8 днів тому
Ты знаешь где есть то шо тебе нада? Одной мрии хватит ?
Szelest1926
Szelest1926 8 днів тому
Для мене Бігус з його родинними зв'язками з ФСБ не авторитет.
Vladyslav Kurbatskyy
Vladyslav Kurbatskyy 9 днів тому
🕊
Extills
Extills 9 днів тому
Вподобайка
Руслан Теклюк
Руслан Теклюк 9 днів тому
Дякуйте Зе і його команді. Вважаю це зрадою і саботажем.
Елена Савельева
Елена Савельева 9 днів тому
А ты кто такой,очередной подхалим?такой же будующий вор,или хочет им стать.
trident
trident 9 днів тому
Чи маєте патреон?
Николай Николаевич
Скажiть будьласка - а пропагандист та патрiот Притула коли вiзьме зброю,надiне бронежелета та пiде на передову.Чи так iбуде розповсюджувати брехливi та фейковi новини ? Балабол одним словом.
Руслан Викулов
Руслан Викулов 9 днів тому
У будь-якому випадку Україна не здатна вести прямі бойові дії проти Росії. Це завдяки патріотам України.
GreenTanks
GreenTanks 9 днів тому
ВІТАЮ, ВСІХ З ВСЕСІТНІМ ДНЕМ БЛОГЕРІВ! 😃🎉
Studio Games
Studio Games 9 днів тому
лайк
Otto
Otto 10 днів тому
☝️💣💥💥💥Нам потрібен свій ,,Піночет". Щоб вивисти всю погань із влади і помножити на 0
кимчи шин
кимчи шин 10 днів тому
пришла банда пєти---воруе,пришла нова банда зелі---знову воруе...
Анна Смолийач
Анна Смолийач 10 днів тому
Притулі подяка, успіхів у створенні нової партіі.
Inna Kuryata
Inna Kuryata 10 днів тому
Може зливати паливо не варто?
микола побережник
А,хто у нас Головнокомандувпч?Зачепи но його.
Clifford Burton
Clifford Burton 10 днів тому
"хорошая" попытка, но президентом тебе не быть, попытка просто "хорошая"
GoodLadushon
GoodLadushon 10 днів тому
Я знаю ситуацію з середини. Мій висновок, що з приходом до влади зелупня армію цілеспрямовано розвалюють з середини. Роблять все можливе щоб вмотивованні захисники покинули лави військових. Їх принижують. Змушують купу витрат на армію брати на своє власне забезпечення. Виконувати неадекватні накази. З армії тисячами звільняються захисники і на їх місце приходять заробітчани. Маю прохання величезне до всіх, наразі, як ніколи підтримувати існуючі добровольчі батальйони. Такими темпами зовсім скоро нашим єдиним захистом будуть саме вони. Молімося, щоб та зелена шваль не встигла дорозвалити нашу армію до закінчення свого терміну правління. А далі потрібні радекальні реформи в військовій галузі.
DaVidoff
DaVidoff 10 днів тому
Проблема Украины в отсутствии национальной элиты 🤷‍♂️ Поэтому ничего не изменится.
Daniel Holdfeld
Daniel Holdfeld 10 днів тому
не наша влада. Манкурти прийшли до влади. І вони не мають нічого "святого", хапуги і жалюгідні людішки з тщедушними душонками.
Homa432k
Homa432k 11 днів тому
порошенко - вальцман - хвора людина. народився в Молдаві. єврей злочинець. виріс на радянських українофобських мифах. барига, який все життя був злочинцем. - використовував владу для захоплення українських підприємств і ресурсів. інших гілок влади. Яке відношення порошенко має до України? - З'ясував як Україна беззахистна зсередини з її пострадянс'ким балластом - в Раді, Прокуратурі, Судах, керівництві СБУ, ГПУ і т.д.
Homa432k
Homa432k 11 днів тому
порошенко - вальцман - хвора людина. народився в Молдаві. єврей злочинець. виріс на радянських українофобських мифах. барига, який все життя був злочинцем. - використовував владу для захоплення українських підприємств і ресурсів. інших гілок влади. Яке відношення порошенко має до України? - З'ясував як Україна беззахистна зсередини з її пострадянс'ким балластом - в Раді, Прокуратурі, Судах, керівництві СБУ, ГПУ і т.д.
Сергiй Сергіїв
Сергiй Сергіїв 11 днів тому
Корчинський - московська агентура в РНБО та оточенні Зеленського. Імена, посади, зв’язки ukvid.net/video/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE-2k-3gIuayP8.html
10101wonderer
10101wonderer 11 днів тому
У еврейской революции 1917 года в Украине и на росеи было 9 этапов. Все этапы были выполнены за разные сроки, органично сменяли один другой и осуществлены за столетие. 1 этап -- свержение предыдущих правителей. 2 этап -- присвоение кагалом власти, средств производства.. земли, фабрик и заводов, мануфактур, предприятий, коллективизация.. отъём ферм, скота, пшеницы.... 3 этап -- уничтожение независимых людей спoсобных генерировать идеи, предпринимателей, интеллигенции.. репрессии и голодоморы.... коллективизация в сознании.. зомбирование детей.. негативная селекция во власть и силовые органы, где могли выжить только бессовестные приспособленцы, потомки палачей, отморозки и садисты.. 4 этап -- саботаж во всех направлениях.. подготовка к демонтажу режима.. справедливое разоблачение комунистической фатоморганы.. 5 этап -- прихватизация кагалом ресурсов и мощностей созданных рабским трудом аборигенов.. 6 этап -- геноцид аборигенов запредельными тарифами, несовместимыми с выживанием.. 7 этап -- уничтожение аборигенов руками хуйлостанских орков, кому на протяжении последних десятилетий подменили качественое образование на мракобесие и религию, в бойне с помощью оружия массового поражения - градов, смерчей, буратино и т.д.., в необъявленной войне, при замалчивании правды по всему миру в СМИ, которые контролирует кагал. 8 этап -- замена аборигенов на африканцев чтобы на захваченой евреями территории ни у кого даже мысли не возникало о каких то правах аборигенов на свою землю, всё что в ней находится и право самостоятельно распоряжаться своей жизнью, - что отличает свободных людей от рабов. Eсли вам не нравится быть рабом у евреев или их посредников -- они вас назовут антисемитом. 9 этап -- раздробление кагалом страны на 3 части, чтобы лишить народ Украины возможности какой либо самозащиты. -- хуйло такой же представитель кагала как и порошенко, как и администрация США, навязавшая Украине Будапештский Меморандум, чтобы отобрать у Украины 1240 ядерных ракет... а после этого оставили на убой хуйлостанским оркам.. при полной забывчивости своих обязательств гарантов территориальной целостности и мира в Украине.. при полном замалчивании беззаконий, которые творят хуйлостанцы в Украине.. и при полном замалчивании беззаконий, которые творят евреи, захватившие в Украине власть и руководство сбу.
Best
Best 11 днів тому
Может хватит клоунов в правительстве?
Yuri Yuri
Yuri Yuri 11 днів тому
Ти що будеш воювать, не вірю. А що про це скажет твій свояк хомутинник, чи дасть дозвіл?
Сергей Пархоменко
Пора расстреливать! По законам военного времени.
Boris Popov
Boris Popov 11 днів тому
Дякую за англійські субтитри!
Татьяна Татьяна
Татьяна Татьяна 11 днів тому
Что там делелает вообще Верещук? Тоже мне спец.
Maksim Maks
Maksim Maks 10 днів тому
В прошлом созыве в этом комитете были Семенчинко , Пашинский, Татьяна Чорновил .
big whiskey
big whiskey 11 днів тому
Прогнали януковича.... Закрыли мы заводы.... И теперь мы ездим в польшу мыть Туалеты с запахом свободы.
Ford
Ford 11 днів тому
Сергію прошу тебе допожи серед своїх підписників розкрутити один УкроАмереканьський канал Naz Kanaz хлопець веде свої блоги Україньською мовою Дякую Сергію
Nikolay Bykov
Nikolay Bykov 11 днів тому
Це катастрофа. Дякую що висвітлюєте, Сергію. Не шкодую що віддав голос свого часу за вас
koss7910
koss7910 11 днів тому
У замначальника Генштабу ЗСУ Наєва ще можна було запитати, як там почувається старший його брат в рф-ії (кадровий військовий у відставці) та молодший брат в окупованому Криму?
super VID
super VID 11 днів тому
Проверяйте данные, Сергей. Левечкин отказался от права доступа к Секретам , так как ето не только право, а и накладывает массу ограничений
андрей хон-гиль-дон
Сергей браво ... вот побольше бы таких украинцев ...
Vladimir Sidorov
Vladimir Sidorov 11 днів тому
ЧОРТ !!! Притула ЧОРТ !!! В 19 году шо ты про это не говорил когда небыло в армии нихерап и свинярчуки рвали армию !!!???
Олександр Oстапів
Сергію, прокоментуйте будь ласка свій вихід з партії "Голос". Люди вже собі багато чого понадумували.
GAME РLEY
GAME РLEY 12 днів тому
Пока украинская армия стережет границу, украинские чиновники распродают украинское имущество всё что только попадает им в руки.
Михаил Шевчук
Михаил Шевчук 12 днів тому
Так це капець
Светик Сонечко
Светик Сонечко 12 днів тому
Жах! Від Волині до Криму! 💙💛
Sergii Kostin
Sergii Kostin 12 днів тому
*
Майже Геймер
Майже Геймер 12 днів тому
Хотілось би вірити, що щось може змінитись, але в Україні важко боротись з тим, що відкрито, і дозволю собі зацитувати вас, Сергій, "а уявіть собі там, де 100% засекречено"
Maschine B
Maschine B 12 днів тому
Я б за вас голосувала, пане Сергію))
Оксана Рафаловская
А может ужесточить законы и их выполнять , не смотря на лица и звания, ведь, когда больно или что то теряеш , не очень комельфо, а то все бла-бла.
Ulyana Bab'yak
Ulyana Bab'yak 12 днів тому
В нас війна а воно дальше краде. Ось як з цим боротися?! Корупція усюди…!
Александр Надинов
Правильная речь и верные мысли, и приходит на ум, что президент, кабмин, окружение президента - это как бы даже не украинцы, если во время военных действий готовы закрывать глаза на вопросы внедрения новых военных разработок, усиления армии, укрепления обороноспособности Украины. Они лишь заняты вопросами дележки кусков от большого денежного пирога, выделенного на военные расходы... Хотя, если главнокомандующий, обязанный первым озаботиться этими вопросами, превращается для украинцев то в дорожника, то в строителя, то в садовника -- жить в стране становится как-то стрёмно
Иван Иванов
Иван Иванов 12 днів тому
Завжди воювали патріотизмом і самовідданістю. А бюджет і медалі потім розгребуть
Александр Осипов
Александр Осипов 12 днів тому
Притулу в президенты
Lenur Abdullaev
Lenur Abdullaev 12 днів тому
ukvid.net/video/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE-yxGFpg3V70g.html
Lenur Abdullaev
Lenur Abdullaev 12 днів тому
Доброго дня,вам)Про рекламуйте будь ласка цього хлопця.Він дуже старається.Дякую.
Wish Maker
Wish Maker 12 днів тому
Йо..ні скоти! Треба смертні вироки вводити для педофілів і корупционерів - це одні й ті самі покидьки!
са ру
са ру 12 днів тому
Зум простозаїбався за випуск) дайте йому відпустку.тема і так кричуща без спецефектів 80х.
Степан Андрійович
Де були твої мізки?
Степан Андрійович
Сєрьога,ми тобі казали,не лізь ти в той сявин голос,не розпорошуй патріотичні сили,а ти не слухав,тепер куди підеш,до шарія?
валерий колесников
Ага на ремонт техники Как же на общак сдай на ремонт шишариков сдай чтоб ездили Питание говно в том году лучше было Сами докупаем
BERGMANSON
BERGMANSON 12 днів тому
Сволота. Просто, сволота. Більше нічого.
Lui Cifer
Lui Cifer 12 днів тому
впевнений що на це питання відповідь може дати лише дімасик гордон
Vova Pozitiv
Vova Pozitiv 12 днів тому
А ты пойдешь воевать пе-------ы по интернету вы все мастаки .Лучше сядь за трактор та спаши поле
Станіслав Самарський
Паскуди
Viktor Khomych
Viktor Khomych 12 днів тому
Це пздц. Я в шоці...
Роман Рокот
Роман Рокот 12 днів тому
Лайк!!!!!
Olena Olena
Olena Olena 12 днів тому
Дайте, будь ласка коментар про ГОЛОС. Ваші опоненти обговорюють про вас що тільки хочуть. Це не на користь вашій підтримці.
Sleepy Joe
Sleepy Joe 12 днів тому
чем воевать? дупой как всегда, у вас всё через дупу
Hitfield
Hitfield 12 днів тому
А с Россией и не надо воевать, если конечно мозгов нет то можно.
vitaliy shabanov
vitaliy shabanov 13 днів тому
если усердно готовиться к войне она обязательно произойдет...войну выигрывает учитель и тыл
Анатолий Литвин
Анатолий Литвин 13 днів тому
Народ не проти хабарникiв, бандiтiв, олiгархiв та iх слуг. А хочуть в Европу, як це поеднати?
Мефи Стофель
Мефи Стофель 13 днів тому
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Den Ned
Den Ned 13 днів тому
Ще один юморист.... Ох воно ж ,державне корито ,солодке.
Павел Деменев
Павел Деменев 13 днів тому
Вибачте за мою французьку,але це повний Мля,піз#₴ць((( Є про що замислитися,сЦуко!((( Саботаж...
Евгения Абалмасова
О..Наем объявился! Притуле , респект!!!
Belly Button
Belly Button 13 днів тому
Притула приєднався до банди медведчукапорошенка діяч пінчуківський з російським бізнесом
Julia Wiśniewska
Julia Wiśniewska 13 днів тому
5 років піднімали Армію, прийшло Недолуге поламало...
Евгений Сильвестров
Пора буянить
Сергій Мартиненко
Прикро, саме тому я закликаю кожного українця купувати зброю та займатися спортом і сподіватися лише на себе!
Валентин Троневский
Пів України хоче посадити Пороха за грати, з конфіскацією майна. Це найбільший ХОВРАХ ШКІДНИК для УКРАЇНИ. Вся Європа буде зацікавлена, скільки? Та що там Європа, весь всесвіт...
Валентин Троневский
Все! Ідемо на вибори віддавати свій голос за Притулу.
juliuss juliy
juliuss juliy 13 днів тому
все эти проблемы решаются на раз и два,несколько пришитых ,или прибитых чинуш и все пойдет,как по маслу....
Sergey Odaryk
Sergey Odaryk 13 днів тому
Все як і вісім років назад тільки в мультиках і на папері, чиновники вже гроші перевели за бугор і приготували валізи. Тільки громихне іх вітром здує.
Олександр Васильев
Занесло тебе Сергію до цієї політсили!І ти з Вакарчуком винні за прохід цього непорозуміння до ВР не роби більше таких помилок!
Далі
BRANYA, MACAN - ПОПОЛАМ
2:20
Переглядів 1 119 724