Темний

Вагнергейт, борги перед ЗСУ, погрози Лукашенка I Турчинов в Червоній лінії

Espreso.TV
Підписатися
Переглядів 19 788
95% 853 38

Видатки на оборонний сектор збираються збільшити до 319, 4 млрд грн у 2022 році. Деталі спецоперації по вагнерівцях: робота парламентської ТСК щодо розслідування справи, хто злив спецоперацію та чи будуть покарані винні. Влада заборгувала Збройним Силам України 5,8 млрд грн. Загроза військового вторгнення з території Білорусі.Український політичний та державний діяч, секретар РНБО 2014-2019 рр. Олександр Турчинов в етері програми Червона лінія з Сергієм Висоцьким на телеканалі Еспресо.Еспресо в смартфоні - espreso.tv/4mobile/
Наш сайт - espreso.tv/
Facebook - facebook.com/espreso.tv
Twitter - twitter.com/EspresoTV
Telegram - t.me/espresotb

Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

Опубліковано

 

21 вер 2021

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 95
Фуфел Фефиленко
Фуфел Фефиленко 21 день тому
Турчинов і Порошенко вчинили державну зраду - продали Крим Путіну. Вони зрадники Батьківщини, їх потрібно посадити у в'язницю довічно.
м м
м м 23 дні тому
Турчинов Красавчик
м м
м м 23 дні тому
Слава Украине Слава ЗСУ!!!
м м
м м 23 дні тому
Турчинов Красавчик !!
Vadim Vanzha
Vadim Vanzha 23 дні тому
Хто це говорить! Той, хто здав Крим і підписав Мінськи Угоди! Турчинов.
Михайло Братенко
Zombie
Simon Berg
Simon Berg 23 дні тому
Саботажников ставят к стенке по законам военного времени!!!!! Бурба должен выступить перед радой!!!!!!
Valentin Korzun
Valentin Korzun 23 дні тому
++
Михайло Братенко
Zombie
Котигорошко
Котигорошко 23 дні тому
А ніхто не подумав що за цей час влада планує вбити свідка?
Виктор Перехрест
как не сели за Иловайск так и не сядут за сдачу вагнеровцев разве что адекватные к власти придут
Олег Лисецкий
Олег Лисецкий 24 дні тому
дякую за працю
Olena Schneider
Olena Schneider 24 дні тому
👍
матвій везушко
матвій везушко 24 дні тому
ХТО Президент?... ФСБ росії і Україна. ХТО є владою в УКРАЇНІ? Згідно К.У., три незалежні гілки влади = законодвча, виконавча і судова. Що є в УКРАЇНІ і яка влада? УКРАЇНОЮ керує головний куратор зеленського /відомо/, це агент ФСБ єрмак /козир/, особа якою керують агенти кремля, він закріплений і прикріплений /після Оману/ наглядачем за зеленським. Тому всі дії, розроблені росією, єрмак втілює в життя. Все, що розробляють у кремлі по знищенню нашого НАРОДУ, зеленський під патронатом єрмака, своїми діями /завдання ФСБ/ втілює в життя. єрмак+зеленський = сіамські близнюки. Завдання єрмака, = постійна дестабілізація суспільства - основне, не задоволення владою, поки-що ми терпимо… прийняття недолугих законів, за виконання, яких ніхто не відповідає…, узаконення договорняків на користь владних зелених = зрадників+казнокрадів+грабіжників+рейдерів+мародерів,… безмежне і безкарне розкрадання державних надр… злочинне підвищення тарифів… безвідповідальність, недоумкуватість, безкарність владних злочинців… тупість,... продажність,... продаж держпосад єрмаками,,.. поки- що така в Україні така влада... 22-09-2-21р. P/S Шановні громадяни України, пропонуйте вихід!
Юрий Сайтарли
Юрий Сайтарли 24 дні тому
Кого приглашаете на эфир тех разворовал страну.Это что специалисты?
Сергій Орлик
Сергій Орлик 24 дні тому
Слава Україні! Дякую Вам пане Сергій, дякую Вам за Вашу кропітку працю! Слава Нації Смерть ворогам!
Валера Іваськевичь
Турчинов Респект!!! 👍👍👍🇺🇦🇪🇺
marin7387
marin7387 24 дні тому
И почему умственно убогих🧟‍♂️ так привлекает этот канал,загадка🤔 Может открыть отдельно для них гарячую линию психо-психиатрической помощи ,..общую со "слугами народа"
Vitaliy Dub
Vitaliy Dub 24 дні тому
АП на Банковой имени Ермака и Зе есть филиалом ФСБ. Вот где блестящая спецоперация. Во главе страны - противника поставить своих агентов. Такого небыло никогда. Спасибо 73 процентам дебилов которые не могут своими недоразвитыми мозгами понять что они тоже соучастники преступления. Им нужно сделать поражение в правах, то есть запретить голосовать.
Наталия Джижилей
від зеєрмобеніслуг немає чого чекати для захисту і розвитку України, вони вороги і зрадники
Надія Супрун
Надія Супрун 24 дні тому
І хто ж це розповідає про зраду, про якихсь міфічних вагнерівців, яких ніхто не бачив, так це ж той турчин, який так принизливо здав український Крим російському окупанту.
Евгений Сытник
Евгений Сытник 24 дні тому
О сдаче операции рассуждают те, кто сдал Крым.
Nataliya Kushnirchuk
Nataliya Kushnirchuk 23 дні тому
@Евгений Сытник а ви воді б чоловік,а чоловіки повинні бути мудрими,а не слухати всі казки,на брехливих передачах.Зложили брехню, показали вам голобородько, і ви тим тішитеся , вибрали тупого як битий валянок президента, що два слова до курси не може скласти.
Евгений Сытник
Евгений Сытник 23 дні тому
@Nataliya Kushnirchuk твой боров Порошка и опарыш Турчинов - это уже 2 ходячих анекдота, и придумывать не надо.
Nataliya Kushnirchuk
Nataliya Kushnirchuk 23 дні тому
@Евгений Сытник це ваш старий анекдот.Вжн придумайте щось нове.
Евгений Сытник
Евгений Сытник 24 дні тому
@Nataliya Kushnirchuk по-перше, я не кримчанин, а по-друге, Крим здав Турчинов на прохання Обами. Це загальновідомий факт, про який вже ЗМІ писали сто раз.
Nataliya Kushnirchuk
Nataliya Kushnirchuk 24 дні тому
А хто Крим здав ?Ви кримчани продажники і здали ,перейшли на сторону банди.
Oleksandr Khorolskyi
Oleksandr Khorolskyi 24 дні тому
Питання до пана Турчинова, як там з відрубанами руками тих хто розкрадав бюджет ЗСУ (?)!!! І подяка, за ПРАВДУ про бюджет ЗСУ!
Oleksandr Khorolskyi
Oleksandr Khorolskyi 24 дні тому
@Nataliya Kushnirchuk Що тоді було, - так це що вся країна збирала, годувала, везла на фронт все необхідне! Коротка у Вас пам'ять! Бережіть себе!!! У людей дуже коротка пам'ять взагалі, через короткий час, вони все забувають, так як появився новий подразник! Політологи кажуть, в електорату пам'ять на пів року!!! А потім політики знов можуть ДУРИТИ!
Nataliya Kushnirchuk
Nataliya Kushnirchuk 24 дні тому
Коли Турчинов був при власті тоді був бюджет для армії і зарплати платили,а зараз не виплачують заробітну плату і борг півтора мільярда.
Oleksandr Khorolskyi
Oleksandr Khorolskyi 24 дні тому
Що зрозуміло, те що операція готувалася, в тому чи іншому вигляді! Також зрозуміло, що президент,, як Верховний головнокомандувач, міг її дозволити чи відмінити! Це як П.Порошенко, будучи діючим президентом, дав Наказ про проходження катерам та буксиру проходження в Азовське море. Результат полон українських моряків! Єдине питання до нинішнього президента тільки одне, - чому він ховається, а не може мужньо визнати, так він її відмінив... (?)!
Oleksandr Khorolskyi
Oleksandr Khorolskyi 24 дні тому
@Наталия Джижилей Може це не подобається, але читайте КОНСТИТУЦІЮ! У нас президенти, всі крім яника! Якщо ви забули, то два перших, відмовилися від ядерної зброї! Але вони президенти , хоч і не діючі!!! Ці два перші створили систему ОЛІГАРХАТУ! При цьому більшість, вважають Кучму найкращим президентом (?) У людей (електорату) коротка пам'ять, політологи кажут, що на пів року. А потім політики знов можуть брехати Й їм повірять!!!
Наталия Джижилей
воно не презе,до бені і усіх олігархів з плєшивим запитуйте, на амбіціях цієї жлобної особи зробили ставку вороги держави,а ідіоти ,що з них візьмеш...
Ольга Миронюк
Ольга Миронюк 24 дні тому
Самий більший злочин це здача Криму! Ганьба!!!
Nataliya Kushnirchuk
Nataliya Kushnirchuk 24 дні тому
А ви випровадили своїх синів чи чоловіка захищати Крим.Тоді було п'ять тисяч військових і не було чим захищатися бо не було зброї.Що мали брати вила в руки і йти воювати з озброєною до зубів армією.Якби Турчинов дав приказ воювати то всіх побили б ви такого хотіли?
Ольга Миронюк
Ольга Миронюк 24 дні тому
Каналу👎👎👎👎👎👎 Турчинов здав в Крим.. з яко совістю бігає по порохоботських каналах???👎👎👎
marin7387
marin7387 24 дні тому
🤯🤯🤯🤯🧟‍♀️🧟‍♂️🤦‍♂️
banman
banman 24 дні тому
Олександре Валентиновичу, де Крим і що він там робить?
Tamara Klymenko
Tamara Klymenko 24 дні тому
Респект Олександру Турчинову!👍💕щира подяка за громадянську позицію 💙💛
Владимир Клобуков
Турчинову Повага!🇺🇦
M F
M F 24 дні тому
👍
Игорь Блад
Игорь Блад 24 дні тому
Аве!!!!!
VAn San
VAn San 24 дні тому
вы все политические трупы, и будущие ЗЭКи
Дмитро Дундіч
Дмитро Дундіч 24 дні тому
Турчинов ти турок? Ти чогось не розумієш?! "Блискуча операція" - це коли її успішно провели, а якщо її так легко зупинили, то є "ганьба і зрада". Втаємничені не мали ніякого права доповідати про деталі операції у присутності сумнівних осіб. Навіть президенту деталі операції не потрібні для виконування своєї роботи.
Дмитро Дундіч
Дмитро Дундіч 23 дні тому
​@Елена Гор, до чого тут, в даному випадку Журавель? Ви хочете розширити перелік обопільних зрад? Будь ласка. Тоді почнемо з Турчинова. Це на ньому і виключно на ньому лежить відповідальність за неорганізований захист Криму. Всі телефони прямої лінії на запити кримських військових, які залишилися вірними присязі, мовчали. Турчинов уникав відповідальності за накази, які він мусив би віддавати. Що ж ви не питаєте про зраду на історичному засіданні РНБО в 2014? Хто розслідував? До яких висновків дійшли? Тепер до "найкращого президента часів незалежної України" П.О.Порошенка. Який це треба мати страх чи скільки розуму, щоб під час агресії РФ призначити міністром ЗСУ начальника своєї охорони Гелетея, до якого є питання ще з шалених 90-х? А Турчинова посадити... у крісло секретаря РНБО, замість всебічного розслідування його дій на посаді В.О. президента? Журавель?! Так це трагедія і треба її розслідувати. А хто відповість за Іловайськ і Дебальцеве, і за ганебні Мінські угоди, наче Будапештських домовленостей і не було?! Де від П.О.П. хочаб спроба законодавчо визнати, що Україна зазнала агресивного нападу з боку Россії і знаходеться у стані війни?!
Roman kukharchuk
Roman kukharchuk 23 дні тому
@Елена Гор лайк.
Елена Гор
Елена Гор 24 дні тому
@Дмитро Дундіч так чи інакше, то команда того самого обранця нарІду «величнішого політика і головнокомандуючого»... Це його люди. Він іх міняв міняв, і зупинився на самих відданих..... а от готувалася та операція з попереднім головнокомандуючем, і його команда знала, але все залишалось в таємниці... то говоритимемо про право доповідати, чи асе ж зраду? І ще. Хто взяв під особистий контроль врятування пораненого бійця Журавель, і дав наказ відмінити операцію?невже якісь сумнівні особи
Дмитро Дундіч
Дмитро Дундіч 24 дні тому
@Елена Гор, на тому засіданні був не лише президент ("сумнівних осіб" це у множині). Розберіться, хто був на тому злощасному засіданні.
Елена Гор
Елена Гор 24 дні тому
Взагалі то президент - головнокомандувач. А ви кажете сумнівна особа...
Сонце України
Сонце України 24 дні тому
Ха- Ха- Ха це чудо Пастор яке віддало Крим , готувало операцію по вагнерівцям ??? Питання , а чому не провело , чому лишило клоуну Зе ???
Nataliya Kushnirchuk
Nataliya Kushnirchuk 24 дні тому
Ще пишете сонце України,та ви навіть дощем не можете бути,бо дощ дуже потрібний.Як такому тупому можна бути,не провели операції тому,що вони вже були не при владі,а прийшов ваш зелений кумир.
Nadia Janki
Nadia Janki 24 дні тому
trolljaka
Дмиртро Шеремета
Народ україни вимагає відкритий виступ, шановного генерала Бурби, з трибуни верховної Ради, за присутності всіх телеканалів україни.
Nataliya Kushnirchuk
Nataliya Kushnirchuk 24 дні тому
Треба йти до офісу президента і вимагати.А в коментарях це не працює.
Gyo Gym
Gyo Gym 25 днів тому
....Це не ТСК , це тусовка слуг , як сказала Геращенко..! НАРОД УКРАЇНИ ПОВИНЕН ВИМАГАТИ ВІДКРИТУ ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЮ ГЕНЕРАЛА БУРБИ , ДЛЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.....!
Ole's Kindlyuay
Ole's Kindlyuay 25 днів тому
Як завжди все зрозуміло,що зе підриває оборону України.
Roman kukharchuk
Roman kukharchuk 23 дні тому
Зє знищує Україну.
Сергей зелёный
Сергей зелёный 25 днів тому
Дуже хотілось би щоб ця гидота!" слуги народу" за злочин який вони наробили відполвили во глові з великим блазьнем зрадником країни.
Сергей зелёный
Сергей зелёный 23 дні тому
@Simon Berg вони зпочатку нагаділи, а зараз по норах сидять, очікують де і коли ще нагадити так щоб про них незабували яки вони лохи.
Simon Berg
Simon Berg 23 дні тому
А где " Электорат" 73%🤔😉🤫
Екатерина Мазепа
@Валентина Генсировская ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ.
Валентина Генсировская
@Екатерина Мазепа 💛💙🇺🇦
Екатерина Мазепа
НА ДАНИЙ ЧАС ТАМ ЙОГО МІСЦЕ.ЗА ДВА З ЛИШНІМ РОКИ НА РЕАЛЬНИЙ КРЕМІНАЛЬНИЙ СТРОК НАКЕРУВАВ.
Aleksandr Skirko
Aleksandr Skirko 25 днів тому
Зеленского вместе с его бандой за решётку и на долго. Эта плесень хуже прямого врага. Они подлые, циничные жаждущие власти предатели.
Victor Sbz
Victor Sbz 25 днів тому
Осмелюсь предположить, что во власти враг Украины (как и всё время независимости до этого). Когда теле-папизделки превратятся в план действий?
Валера Іваськевичь
Ти з другої реалності раджу дивитись соловйова і буде ва щастя бараняче
1610dim
1610dim 24 дні тому
Ой да, с планом действий всё как всегда плохо. Его просто нет. Не доросли ещё, видимо -)
О. Востриков
О. Востриков 25 днів тому
Во хрень юн армия разберает укр армию ,беспонтовые болоболы.
Людмила Недведь
Людмила Недведь 25 днів тому
Яка ганьба! Украину на банковий унычтожають, не руйнують, а унычтожають.У Украины два ворогы путлер и зелена команда на банковий бо агенты кремля
Александр Гавриленко
Я уже путаюсь : У нас сейчас уже ПУЗЕ или ЗЕПУ ! ?
marin7387
marin7387 24 дні тому
Два в одном
Александр Гавриленко
Т С К это оружие Опозиции , а НЕ рычаг власти !
Александр Гавриленко
Тупые люди самые счастливые ! Проголосовали и уже два года ждут ЗЕ !счастья ! ?
Олег Скворцов
Олег Скворцов 24 дні тому
Того-то вони радісно мруть, як мухи. Якби перепис зробили, то нас вже далеко не стільки, як було при попередньому переписі.
Mary Pylyn
Mary Pylyn 25 днів тому
Так и ТАМ проголосовали . Тоже будут ждать . И тупые и счастливые видать .
Александр Гавриленко
Т С К С Н -это Легенда на случай Провала !
Юрий Щукин
Юрий Щукин 25 днів тому
А они сдали операцию... Генералу Бурбе респект и уважуха.!!
Roman kukharchuk
Roman kukharchuk 23 дні тому
Зєуклоніста на Нари.
Лариса Сокол
Лариса Сокол 25 днів тому
Марьяна Безумна,так ее будто называют.
Lyubov Gil
Lyubov Gil 25 днів тому
Кажуть тій безумній за це платять 100000 Дол🤔
Victor Sbz
Victor Sbz 25 днів тому
Безмизка
Оксана Богатиренко
дякую панове ! тримаймося !
Татьяна Тимошкова
Это саботаж, за саботаж в военное время раньше ставили к стенке
Вадим Геращенко
Вадим Геращенко 20 днів тому
@Валя Стоянова А хто тобі сказав, що вони служать народу? Вони служать уроду і колаборанту, прізвище якого Зеленський, і гроші за це в конвертах отримують.
marin7387
marin7387 24 дні тому
@Вадим Геращенко ++
marin7387
marin7387 24 дні тому
@Валя Стоянова на правду нельзя обижаться.констатация факта
Валя Стоянова
Валя Стоянова 24 дні тому
Турчинов,а хто буде відповідати за вільний вхід ,, зелених чоловічків'' на територію України ,в Крим і саме ти був в.о.Президента? Якщо екс президент Кучма зміг не допустити їх на Тузлу і не допустив захоплення нашої застави,то ви великі ,,патріот'' ділили портфелі влади,жоючи соплі'', а тепер ще маєте совість про щось говорити.
Валя Стоянова
Валя Стоянова 24 дні тому
@Вадим Геращенко ух ти!Який же ти ,, великий патріот'' народу України,називаючи народ ,,уродом.''
Татьяна Тимошкова
Кроме рекомендаций зелёные ничего не делают! Так как власть уклоняется от прямых ответов, манипулирует фактами, Бурба должен дать брифинг на одном из каналов или в стенах Верховной Рады с включение всех новостных какналов! Тем самым он сможет сохранить свою жизнь! !!!
Віктор Рутієр
Віктор Рутієр 25 днів тому
А чому нічого? Вони ще брешуть, крадуть, ведуть країну в прірву.
Solomia RSW
Solomia RSW 25 днів тому
Народ України вимагає прескрнференцію БУрби на всіх телеканалах...кому служать військові і спецслужби?? НАРОДУ... і перед ними мають звітувати, хватить за лохів тримати людей..не всі такі
gendalf seriy
gendalf seriy 24 дні тому
Полностью поддерживаю.... А потом хотелось бы послушать Зеленского....
Далі
Lovejoy - Pebble Brain (Full EP)
23:03
Переглядів 2 183 010
Еспресо.TV - LIVE
Переглядів 674
Adele - Easy On Me (Official Video)
5:32
Переглядів 36 604 999
Гриль-барбекю WMF в Comfy
0:21
Переглядів 320 323
Вопрос Ребром - Птаха
41:44
Переглядів 2 275 138