Темний

Кремль готує удар по Україні, ОРДЛО просить допомоги у Путіна, Україна йде у НАТО | Віктор Ягун

Espreso.TV
Підписатися
Переглядів 236 570
95% 4 600 199

Кремль готує удар по Україні, ОРДЛО просить допомоги у Путіна, Україна йде у НАТО. У Вердикті з @Сергій Руденко - Генерал-майор СБУ Віктор Ягун.Еспресо в смартфоні - espreso.tv/4mobile/
Наш сайт - espreso.tv/
Facebook - facebook.com/espreso.tv
Twitter - twitter.com/EspresoTV
Telegram - t.me/espresotb

Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

Опубліковано

 

13 кві 2021

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 651
Злой Серый Йож
Злой Серый Йож 9 днів тому
Сколько сегодня Украина вступила в НАТО?Вы прикольные идиоты.
Sergei Bobryashov
Sergei Bobryashov 9 днів тому
Тащусь от Вашего прощания: " -- Жыве Украина! -- Жыве Беларусь!" И вторю за вами: " -- Жыве Украина! -- Жыве Беларусь!"
Олександра Павлишин
В першу чергу в інформаційні війні з "расєєю" нам в ідеалі необхідно поставити 12шт. телерадіо вишок з Н ( висотою) до 100 - 150 м. Канали повинні бути трохи з зміщеними частотами . Наприклад в Херсонській області мін . 2 шт., в Миколаєвські 1 шт. в Одеські 2 шт. в Запоріжській 2 шт. в Дніпропетровські 1 шт. а її 3 ретранслятори в Донецькій та одна шт. в самій донецькій області в Краматорську , в Луганські 1 шт. в Сєвєродонецьку. в Харківські 1 шт. в Сумській 2 шт., в Сумській 2 шт. , в Черніговській 2 шт. , в Житомирській , в Рівенській , в Волинській , В Львівські , Закарпацькій, в Іванофранківській , Чернівецькій , Вінницькій по одній штуці. Причому на "російському "напрямку вони повинні діяти до 350 - 550км в глиб надійно . На сході , КРИМУ реальні дії НЕЧИСТОГО путіна та його банди єдиноросів при владі в "расєі" , використання та обман громадян в окупованих тереторіях УКРАЇНИ, досягнення в УКРАЇНІ , .особливо підтримка Країн Світу України, брехні "расійських засобів масової інформації ( реальні приклади). В бік Бялорусі факти дії "расєі" на окупованих частинах УКРАЇНИ, досягнення УКРАЇНИ , поради по вирощуванню с./ г. культур . іформація підтримки та проведення навчань з КРАЇНАМИ НАТО та Розвинутими Країнами. Інформація дій обєднання Литва , Польша , УКРАЇНА . В вільному просторі Євросоюза на різних мовах ( обовязково стисло 30 хв. кожні дві години НА УКРАЇНСЬКІ МОВІ) , про дії "расєі" , Злочини на окупованих тереторіях "расєянами" , дискримінація населення на окупованих тереторіях УКРАЇНИ, Надійність забеспечення інвестицій в УКРАЇНІ , можливість інвестування в великих до малих обємів громадян інших Держав в УКРАЇНУ ( конкретні програми), привабливі Туристичні маршрути по УКРАЇНІ , ( особливо санаторії з лікувальними мінеральними водами , з застосуванням родонових ванн та натуральних екочистих боліт УКРАЇНИ. МИ повинні протидіяти країні БРУХУНІВ "расєі" , історичні програми УКРАЇНИ, і Чи герої "расєяни" які в окупованих тереторіях воюють як терористи і як їх ховають. Та інше. Матеріал для програм можна готовити на центральному офісі , почергово транслювати на цих обєктах , + музика, інтервю , очевидців, державні НОВИНИ , цікаві інформаційні програми трансляція ( 20 годин на добу ( особливо увага трансляції ніч , ранок до 8 годин) в бік "расєі") щоб могли слухати та дивитись і військові "расєі", про злочини проти других народів в "расєі"... . ; години профілактики почергово ( сусідні). Життя зрадників УКРАЇНИ в "расєі". Демократичні цінності які розвиває УКРАЇНА. Два боки обличчя "цекви" московського патріархату.
Анна Смолий
Анна Смолий 28 днів тому
Дуже цікавий гість,грунтовна ,зрозуміла бесіда
Olga Moreva
Olga Moreva 29 днів тому
Ведучого погано чуть
Юрій Ц
Юрій Ц Місяць тому
Річка Десна луг с.Зазим"є , дачі. На теріторії 500*500м. 7 будівель з куполами рашиського патріархату. Це що? Поселення , біженці,чи захват Українських земель патріархатом країни з якою іде війна.
Алекс Зорин
Алекс Зорин Місяць тому
Аваков убежал так как точно знает что будет война
Ян Колесников
Ян Колесников Місяць тому
Нету в Украины шанса пока мы не начнём стрелять не судить а просто стрелять предателей а пока нас ждёт Харьковский котел и Мариупольский
ЛЮБА ПЕТРОВА
ЛЮБА ПЕТРОВА Місяць тому
ДОРОГІ УКРАІНЦІ ВСЕ ЦЕ ДОБРЕ ЩО МИ ЛЮБИМО СВОЮ КРАІНУ А ЩО ДАЛЬШЕ В НІЯКЕ НАТО НАС НЕ ВІЗЬМУТЬ І НІКОМУКРОМИ НАС НАША УКРАІНА НЕ ПОТРІБНА ЯКЩО ВЗЯТИ ІСТОРІЮ УКРАІНИ СТІЛЬКИ БУЛО ЗРАДИ З ТИМИ СКИМ УКЛАДАЛА УКРАІНА УГОДУ ПУТІН НЕСПАВ І ЗНАВ ЩО ЩОБ ЗНИЩИТИ УКРАІНУ ПОТРІБНІ ЗАСЛАНІ КОЗАЧКИ ЩО ВІН І ЗРОБИВ ВИЖ БАЧЕТЕ ЩО СБУ НАВІТЬ НЕ ЧАШЕТЬСЯ ЦЕ ГОВОРИТЬ ПРО ТЕ ЩО ЦЕ САМА НАСТОЯЩА ЗРАДА ПОСТАВИВ ПОРОХ КЕРІВНИКОМ СТРАТИГІЧНИХ ОБЕКТІВ ЯКОГОСЬ РОСІЯНИНА НАПРІЗВИЩЕ БОГДАН ЯКЩОЯ НЕ ПОМИЛЯЮСЬ ТА ЦЕ НЕ ГОЛОВНЕ А ТЕЩО ВСІ СКЛАДИ ЗІ ЗБРОЕЮ БУЛИ ЗНИЩЕНІ ПРИНЯТО БУЛО ТЕ ДУРНЕ ОРДЛО ПІДПИСАНІ МІНСЬКІ УГОДИ ПІД ДІКТОВКУ ПУТІНА І ЩЕ БАГАТО ЧОГО ЩО НАМ НЕВІДОМО НА ДОНБАСІ САМА НАСТОЯЩА ВІЙНА АЛЕ ЗАКОН НЕБУВ ПРИНЯТИЙ ЯКЕСЬ АТО ЗНАЕТЕ НА СЛОВАХ ТАЩЕЙ БРИХЛИВИХ МОЖНО ПОКАЗУВАТИ СЕБЕ ПАТРІОТОМ НА ПОВЕРХНІ А В СЕРЕДЕНІ ГНИЛЬ ЗРАДА ЗГАДАЙТЕ ЩО НАПИСАНО В БІБЛІІ ЩО ПРИЙДУТЬ ВОРОГИ В ОВЕЧІЙ ШКУРІ ОЦЕ ВОНИ І Є І ПОВІРТЕ І ТІЛЬКИ МИ І НІХТО НЕ ЗАХИСТИТЬ НАС І НАШИХ ДІТЕЙ БАТЬКІВ ВІД ЦИХ НЕДОУМКІВ ПРОЩО ЦІ ЛЮДИ ДУМАЮТЬ ЯКІ ГОРОЮ СТОЯТЬ ЗА РОСІЮ НУ БУЛАБ ДІЙСНО ПОВАЖНА ДЕРЖАВА ЩОБ СВОІХ ЛЮДЕЙ ПОВАЖАЛИ ЖИЛИ ВСІ ДОБРЕ КРУГОМ ЛЮБО ДОРОГО ПОДИВИТИСЬ А ТОЖ БАРДАК ЛЮДИ ЖИВУТЬ В БАРАКАХ ТАКА НЕПОВАГА ДО СВОГО НАРОДУ ВОНИ ЩЕ ЛІЗУТЬ ПОВЧАТИ КОГОСЬ ТА ЧІ ВВАС НЕМАЄ ЧИМ ЗАЙМАТИСЬ СТІЛЬКИ ЩЕ ВАМ ПОТРІБНО ЛЮДСЬКОІ КРОВІ ЩОБ ВИ НАРЕШІ ІІ НАПИЛИСЬ У ВАС ВАШЕ ЦЕ ТРИ ГУБЕРНІ А ВСЕ ОСТАЛЬНЕ ЗАХВАЧЕНО ПРИНИЖЕННЯ ЗНЕВАГА ДЕ ВИ ТІЛЬКИ СВОЄ РИЛО НЕ ВСТРОМЛЯЛИ І ВСІМ ХТО ХОЧЕ ЩОБ РОСІЯ ОКУПУВАЛА УКРАІНУ ТО МИ ГОВОРИМ ЩО НЕНАДІЙТЕСЬ НАВІТЬ МИ ВСІ ХТО ТІЛЬКИ МОЖЕ ВОЮВАТИ ПІДИМ НУ ТОДІ НЕ ПЛАЧТЕ ЩО ДЯКУЮЧИ СВОІМ ХОТЕЛОЧКАМ ЯК В ДОНБАСІ ПРОСРЕТЕ БУДЕТЕ НОЧАМИ СИДІТИ ПОПОДВАЛАМ А ТИХ КОГО НЕ ДОСТАНЕ ПУТІНСКА БОМБА ТО МИ САМІ ВИДАВИМО ЯК ХОМЯКІВ І НЕНАДІЙТЕСЬ НА ГУМАННІСТЬ ДОСИТЬ
Oleg B
Oleg B 2 місяці тому
Дорогі Українці. Пора запасатися терпінням та готуватися до найгіршого. Ця хвора неуч у кремлі хоче захопити всю країну. Допомоги від німців чи американців не буде. Надія лиш на себе. Ми сильні ми переможем. Воля або смерть. Слава нації Смерть ворогам
Сергей Сергей
Сергей Сергей 2 місяці тому
Ну и рожа...
партия ШУХЕР party_chuxer
партия ШУХЕР party_chuxer 2 місяці тому
ИИ
Slwa Tu
Slwa Tu 2 місяці тому
Консультант какой-то.... Не рыба, не мясо
Іван Мазепа
Іван Мазепа 2 місяці тому
Вот генерал, в вышиванке рассказывает, как они просрали страну. Скоро будут книжки писать, как генералы СБУ героически сражались с ФСБ россии. И в этой книге всегда будет присутствовать герой и патриот, а среди этих героев и патриотов обязательно предатель, и не один. Как без этого. Сказки людей, которые тек грабили это страну, что гне увидели как ее уже просрали.
Shutnik IIIyTHuK
Shutnik IIIyTHuK 2 місяці тому
афгар кот дивуар повторить7 РАША БОЙСЯ!
4pensionerka9
4pensionerka9 2 місяці тому
В Финляндии было патриотичное правительство, а у вас в любой момент власть может предать народ и страну. Вы готовы к этому, вы готовы нейтрализовать предателей во власти?
Володимир Замковий
Володимир Замковий 2 місяці тому
Перемоги у них не буде ні в якому разі. Буде пабєда. Та власне вона, ота пабєда, вже є. Наробили бо падлюки біди. Причому не тільки нам, але й своїм асталопам. Перемога буде за нами по любому. "Наше дєло правоє ми пабєдім". Єдине питання за яку ціну І хто ту ціну буде платити. СЛАВА УКРАЇНІ ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ !
Евгения Собчик
Евгения Собчик 2 місяці тому
Путiн -совок,а його прибiчники, совинята,Украiна ,, високо оцiнила" його,а талановитi украiнцi склали пiсню --хiт:,, Путiн--х........ло" ,весь свiт наспiвуе ii.
comfu comfy
comfu comfy 2 місяці тому
чому не розвивається громадянські місцеві самооборони? чому бомбосховища в занедбаному стані , повна безвідповідальність, в державі.
Ева Седова
Ева Седова 2 місяці тому
ДЯКУЮ !!!
Vasily Konik
Vasily Konik 2 місяці тому
ХТО.ДАВ.ЙОМУ.СЛОВО.ЦЕж.одна.бандаШуфріч.Бойко.Ахмедка . І.іще.там.в.Верховнійраді.сотня Депутатів.СЛАВА.УКРАЇКИ
Tetyana Lebid
Tetyana Lebid 2 місяці тому
Це Орджоникидзе треба знесты з лыця Украйины.
Я
Я 4 місяці тому
Повага, пану Генералу!
Oleg Obuhivskiy
Oleg Obuhivskiy 4 місяці тому
Відповіді генерала як професіонала надихають Парадокс ,але справжні безпекові сруктури новоутвореної держави ,особливо України народжуються в горнилі війни.
Evgenij Chernoff
Evgenij Chernoff 5 місяців тому
Падаўжэнне тэрміну паўнамоцтваў прэзідэнта гэта самае каральнае злачынства шляхам "разумнага галасавання" ці іншай афёры можна разглядаць як захоп улады за такое злачынства толькі смяротнае пакаранне!!!
Andy Hood
Andy Hood 5 місяців тому
Перефразуючи "классика", хочеться сказати "яких ще КОМПЛЕКСІВ вам треба?!". Україна має достатньо на озброєнні зенітних ракетних комплексів середньої дальності - це і "Буки" і "С-300" і "С-125", які нічим не гірші за "славнозвісний" "Петріот". Просто слід припинити вилучати клістрони та проводити інші диверсії у власних ППО....
камал салимов
камал салимов 5 місяців тому
молодцы украинские олигархи выделили из своего скудного кармана по 1 МИЛЛИАРДУ ДОЛЛАРОВ НА ВООРУЖЕНИЕ АРМИИ УКРАИНЫ. НАВЕРНОЕ ЭТО ЗАСЛУГА ЗЕЛЕНСКОГО
Дмитрий Сергач
Дмитрий Сергач 5 місяців тому
Что он чешет?
Pravo Polis
Pravo Polis 5 місяців тому
Зрада Управлінь СБУ. 48 хвилина.Як би не призначили Педрулевича, Луганське Управління ліквідувало би осередок терористів до блокування будівлі. Педрулевич заборонив відкривати оружейну кімнату та здійснювати відсіч сепарам. станом на 2021 рік жодних слідчих дій з цих фактів!
Александр Ковальчук
Александр Ковальчук 5 місяців тому
Дайте зброю населенню України, і через місяць, ми, будемо в кремлі...і путлера повісимо на гілляці...!!!
Александр Ковальчук
Александр Ковальчук 5 місяців тому
Ви, не СБУ, а ФСБУ.....філія...!!!
Korabell and Killer
Korabell and Killer 5 місяців тому
Бесконечное враньё и обман.
Денис Заводько
Денис Заводько 5 місяців тому
О боже ну и разговоры у вас (
Моша Тарасевич
Моша Тарасевич 5 місяців тому
Тут многие прикидываются Русскими Нет ребята русские не сдаются А это фейк Украины артисты они все вместе с Зе
Igor Kaidoukov
Igor Kaidoukov 5 місяців тому
Всё конец проекта украина неизбежен.
Владимир Светличный
Владимир Светличный 5 місяців тому
через несколько лет в украине людей не останется занимайтась экономикой
Владимир Светличный
Владимир Светличный 5 місяців тому
у победителя на 1 синяк будет меньше
Екатерина Герман
Екатерина Герман 5 місяців тому
между крымом и донбассом было достаточно времени чтобы сделать передислокацию но сбу долго чесало репу
Павел Ткаченко
Павел Ткаченко 5 місяців тому
С такими горе-генералами войну не выиграем...
Monya Petrenkovich
Monya Petrenkovich 5 місяців тому
Військовий повинен бути підтягнутий, незалежно від звання і посади, а цей обріс салом що очей не видно. Якщо не дай бог почнеться, то вони всі будуть на польському кордоні раніше ніж перша ракета агресора торкнеться землі. Я так зрозумів, що воювати будемо без генералів (((
Михайло Козерема
Михайло Козерема 5 місяців тому
Рівень СБУ судячи по генеральну, нульовий.
Monya Petrenkovich
Monya Petrenkovich 5 місяців тому
Якби мої очі його не бачили, мені було б не так страшно йти на війну. Треба заборонити показувати на телеканалах таких генералів, вони тільки деморалізують.
Lubov LIV
Lubov LIV 5 місяців тому
Никуда мы не идем. При трусливом Байдене, все сделавшем для сдачи Крыма, и ЗЕке
AVTD
AVTD 5 місяців тому
російська агентури у нас багато
Tanya Pryadeina
Tanya Pryadeina 5 місяців тому
х
Cemaat Teşkilâtı Qırım Grajdalıq Cemiyeti İnstitutı
на жаль, й зараз генерал Ягун не є щирим. Його поведінка під час першого бою, коли ми понесли перші втрати, також не є зразковою (м'ягко кажучи)...
Владимир Гарбар
Владимир Гарбар 5 місяців тому
Сними вышыванку и не вижу. СРОССИЕЙ НЕ НАДО ВОЕВАТЬ,С РОССИЕЙ НАДО ОБЬЕДИНЯТЬСЯ.
Тарас Кузьмяк
Тарас Кузьмяк 5 місяців тому
Брешуть як дихають .
lydmila Zanjko
lydmila Zanjko 5 місяців тому
Мене особисто вразили слова Ягуна, співробітника СБУ:"думали, що вони підуть далі"! Далі куди?
Valentyn Molchanov
Valentyn Molchanov 5 місяців тому
от за все эти помылкы кто-то заплатит своей головой.
F A L C O N MWO
F A L C O N MWO 5 місяців тому
Після слів "я надіюсь на розум нашого населення" а не на армію стало трохи страшно)
Viktor Сhak
Viktor Сhak 5 місяців тому
Никуда Украина не идёт. Нет времени. На ПДЧ нужно около 10 - ти лет. Намерение и членство - разные вещи. И не надо выдавать желаемое за действительное. Но кто сказал, что союзником быть плохо?
Kadafi1544
Kadafi1544 5 місяців тому
досихпіри для мене те ж саме що і йоптічі
вячеслав малышко
вячеслав малышко 5 місяців тому
История развития событий по организации власти в Украине показали тупость ветвей власти,надежду на АВОСЬ ПРОНЕСЕТ не пронесет ведь и надежда на Еаропу что она нас защитит очень слабая. Спасла бы АРМИЯ но ее все гнобят и оббирают.ПОЛУЧИТЕ ДУЛЮ ОТ нато и с такой властью еще и позор поражения .Как военный,не вижу повода к оптимизму.
Маріанна Гудакова
Маріанна Гудакова 5 місяців тому
Я уже до московських патріархатів не хожу, уже 7років
Маріанна Гудакова
Маріанна Гудакова 5 місяців тому
Я не хочу війну, а Росія ворог світу.
Андрей Фурсов
Андрей Фурсов 5 місяців тому
Гидко слухати ,як воно було.,,Ми думали..,, ,,Здивування...,, ,,Можливо..,, Брехня,розпач,та зрада.Усi сэпари залишилися та керують, як в медia,так i напосадах.
Сергей Успеньев
Сергей Успеньев 5 місяців тому
На НАТО рассчитывать не приходится - Германия и Франция думают только о своей безопасности.
Александр Степованый
Александр Степованый 5 місяців тому
Саакашвили премьером Украины
Нина Мирошниченко
Нина Мирошниченко 5 місяців тому
Когда сукашвили лег под клоуна, для меня он умер!!! Царство ему небесное!
Олег Шевцов
Олег Шевцов 5 місяців тому
Воля або смерть! Однако, слушая данного начальника, понимаю почему такая хрень.(
SQWE23
SQWE23 5 місяців тому
Ладно, не очкуй! Мы с вами воевать не хотим и не будем! Путин наш по ходу "кукушкой" поплыл, везде враг мерещится...но это не значит, что люди его поддержат!
Andrii Mokrov
Andrii Mokrov 5 місяців тому
Списки складені. Чути це прямо насолода.
Kateryna Stepanova
Kateryna Stepanova 5 місяців тому
Насчет разрыва дипломатических отношений ясно и толково пояснил Климкин (интервью где-то здесь, на этом же канале): за забором остаются около трех миллионов наших граждан и им нужны консульские услуги наших представительств. Разрыв отношений не означает, что потребность в этих услугах исчезла. Это означает, что их будут предоставлять дипмиссии других государств. Никакая другая страна не согласилась этого делать. Климкин не пояснил, почему именно, но это как мне кажется и не требует пояснений.
сергей козленко
сергей козленко 5 місяців тому
позорники не могли 30 человек задавить !
Ольга Козарюк
Ольга Козарюк 5 місяців тому
Треба було щось робити з московскими попами з 91 року вони свою справу зробили від московії цілих 30 років кожної неділі на проводі одне і те саме довбали прихожанам .Якщоб влада думала з 91 року про захист України такого би розвороту не було ,а тепер всі прихожани падають на коліна і крчать щоб московія зайшла щоб віру не забрала Україна маємо наслідки .
Ольга Козарюк
Ольга Козарюк 5 місяців тому
Яби небуло багато посадовців які стояли за московією такого небулоб .Тому що кажуть ми не думали що московія урветься в Україну не уводили воєнний стан бо розалиться економіка .Але вийшло навпаки московія увійшла на тереторії країни і економіку розвалили немає заводів немає роботи і тепер ще московія почне маштабну війну і знову скажуть ми не думали що вона піде на таке .Піде московія на усе її потрібна Україна крапка і будуть великі наслідки .
Misko Roman
Misko Roman 5 місяців тому
Дайте зброю
Misko Roman
Misko Roman 5 місяців тому
Приємно слухати. Патріот України. Успіхів та здоровя. Довгих років. Дякуємо. Ми спокійні. Нас захистять від орди.
Dmtr Zlns
Dmtr Zlns 5 місяців тому
Боевые умения СБУ показала, когда брала террориста, уже сдавшегося МВД Авакова. Контора недолейтенанта Баканова.
Анна Ходак
Анна Ходак 5 місяців тому
Ребята значит вам даром деньги платили если вы ничего не знали на где пограничники где ваша альфа где были гру полиция и теперь вы говорите не знали не принимали решения а зачем нам такие генералы
Галина Пташечка
Галина Пташечка 5 місяців тому
Росія має тверду ціль і абсолютно логічну- захоплення України. Без України росія - ніщо. Ні воювати не зможе,ні їсти не буде,ні створювати нові розробки. Що досягла росія за 30 років незалежності від України?!
Галина Пташечка
Галина Пташечка 5 місяців тому
але! росія наклала вето на визнання Серебренниці геноцидом!! так що там не було геноциду.
Галина Пташечка
Галина Пташечка 5 місяців тому
Введення військового стану й розрив дип відносин одразу після захоплення Криму не привело б до того,що трапилося.
Галина Пташечка
Галина Пташечка 5 місяців тому
Те,що було вже зроблено Гіркіним у Слов*янську показувало,що вони не зупиняться у Донецьку, а що росія піде далі.
Наталья Д
Наталья Д 5 місяців тому
Васин( ком.- р)- душевнобольной?
Andrei
Andrei 5 місяців тому
Плывёт Титаник «Россия=пукин» еле-еле, зато гудит громче всех о былых победах и светлом будущем. Как долго ещё ему пускать пузыри - не знает никто, но все догадываються, чем это плавание закончиться...
Екатерина Мазепа
Екатерина Мазепа 5 місяців тому
СКОЛЬКО ВЕРЕВОЧКЕ НЕ ВИТЬСЯ,А КОНЕЦ БУДЕТ...
Игорь Малеванов
Игорь Малеванов 5 місяців тому
...а в Крыму че не «воюютэ»??.....«самая сыльная "армия" у эуропе»...
Алла Єдинач
Алла Єдинач 5 місяців тому
Не дозволимо лаптю топтати нашу землю
ProRock
ProRock 5 місяців тому
Генерал який недооцінює ворога, гірше самого ворога....на жаль.
дід панас
дід панас 5 місяців тому
якийсь безвідповідальний популіст цей сбушник.
Вася Васин
Вася Васин 5 місяців тому
Сала Украине, героям сала!
Павел Ткаченко
Павел Ткаченко 5 місяців тому
Вася, он и в Африке Вася.
Вася Васин
Вася Васин 5 місяців тому
@Людмила Сапунова к врачу надо вашему зеленскому обращаться...ну и половине населения вашей банановой колонии😜
Людмила Сапунова
Людмила Сапунова 5 місяців тому
К врачу не пробовал обратиться Голову пролечить не мешало
Николай Кисленко
Николай Кисленко 5 місяців тому
Украина ищет помощи везде, где можно, даже в Сомали)
Alex P
Alex P 5 місяців тому
Брежнев?
Богдан Куценко
Богдан Куценко 5 місяців тому
Цікавий гість, дякую!
Анна Завьялова
Анна Завьялова 5 місяців тому
СБУ - детский сад с барабаном? все знали о вторжении гиркина , а они нет ... по харям гнать их надо долго и далеко
Володимир Дашко
Володимир Дашко 5 місяців тому
А чому сбУ не чіпає сепаратистів у владі?
solyoly1
solyoly1 5 місяців тому
Дякуємо за гостя. Більше таких інтерв’ю коли адекватний воєнослужбовець високого рівня роз’яснює громадянам все по поличкам у тій загрозі яка вже на кордонах. Це об’єднує нас усіх та менше паніки тоді у кожного .
lysenko2a
lysenko2a 5 місяців тому
Когда совок вторгся в Чехословакию в 1968г., в протест на Красную площадь вышло восьмеро.В 2014г. против оккупации Крыма не вышло ни одного. Это свидетельствует о "росте" нравственности русских.
РашЮтуб Подтиркин
РашЮтуб Подтиркин 5 місяців тому
Записает и закакает. На улицу выйти какает, а тут аж война!
Світлана Шубіна
Світлана Шубіна 5 місяців тому
Дуже грамотний генерал,так держать, Слава нашим збройним військам!
Yuri Nikolaevih
Yuri Nikolaevih 5 місяців тому
... СБУ как раньше так и сейчас ни хрена не знает и не делает!!! Знаю, лично, пророссийско настроенных людей в силовых структурах да и не только - СБУ там где пахнет баблом, а не там где надо выполнять свой долг!!!
OLev
OLev 5 місяців тому
А можливо Московія нас просто убаюкує? Загроза нам реальна!
Виктор Шепелев
Виктор Шепелев 5 місяців тому
Всё разрешилось. Байден позвонил Путину и пообещал , что Украина не нападёт на Донбасс Так же Байден пригласил президента России на климатический саммит, и гарантировал отсутствие Зеленского на этом мероприятии.. Всё !!! Война отменяется....... пока.
Jane Eyre
Jane Eyre 5 місяців тому
Основна наша задача підтримувати спокій.... Хай тільки сунуться московити сюди, зароблять по самі яйця
Jane Eyre
Jane Eyre 5 місяців тому
Дякую все буде Україна 💛💙
Paul Verhoven
Paul Verhoven 5 місяців тому
Странно слышать от военного приравнивание реакции вооруженных сил США и реакции вооруженных сил Украины (вооружённой техникой США) в отношении агрессора. В данном случае, США не будут воевать. Как я понял с Ваших слов , препятствие в покупке Турцией у США комплексов ПВО возникло по причине выдвинутого Турцией дополнительного условия по передаче вместе с комплексами документации по разработке этих комплексов . Думаю , что Украина согласится на любые разумные условия по поставке США комплексов ПВО.
Виктор Шепелев
Виктор Шепелев 5 місяців тому
Вам отправили три надувные лодки . Больше миру вам предложить нечего.
Василий Племяник
Василий Племяник 5 місяців тому
Чему не сотворить тереториальну оборону
Pit8ull
Pit8ull 5 місяців тому
нужно было расстреливать всех вышедших из Славянска
PARTYZAN UA
PARTYZAN UA 5 місяців тому
Прикольно. Коменти як корова язиком злизує.
PARTYZAN UA
PARTYZAN UA 5 місяців тому
ФСБУ керує ворог баканов, згадайте як воно мало сраку не вилизало мертвечуку, коли він з ним поздоровався.
Олекса Центренко
Олекса Центренко 5 місяців тому
Дарма не пам'ятаємо історію можна згадати про нацистів та Чехословачину, СРСР та Фінляндію, спочатку активне нагнітання інформаційної істерії для формування суспільної свідомості а потім військові дії.
Larisa V. Germany
Larisa V. Germany 5 місяців тому
Монахи с российским гражданством в Украине?! Это же разведка кгб, куда смотрит СБУ?!!
Маруся Чурай
Маруся Чурай 5 місяців тому
А СБУ кто? Они на зарплате в ФСБ .
Далі
This is the end
1:19
Переглядів 609 838
Еспресо.TV - LIVE
Переглядів 580
BIKINI LIFE HACK!! 😱 - #Shorts
0:53
Переглядів 22 954 002
Я не думал, что будет так...
30:39