Темний

Ляшко змусив ПАРЄ зняти з розгляду питання про повернення Росії

Олег Ляшко
Підписатися
Переглядів 294 943
91% 9 029 799

Переконливий виступ Олега Ляшка у Страсбурзі став останнім аргументом, після якого ПАРЄ зняла з розгляду питання про повернення російської делегації до складу організації. Політик закликав європейців не розмінювати принципи на гроші.
«4 роки тому ПАРЄ прийняла рішення про виключення російської делегації звідси після анексії Криму та окупації Донбасу. Що змінилося за 4 роки? Путін не виконав жодної вимоги. Російські війська продовжують вбивати українських громадян. Навіть сьогодні диверсанти підірвали величезний склад боєприпасів на моїй рідній Чернігівщині, внаслідок чого десятки тисяч людей евакуйовані. Два мільйони українських переселенців позбавлені рідного дому - чоловіки, жінки, діти не мають роботи, житла та можливості задовольняти свої елементарні потреби», - наголосив Ляшко.
Політик провів аналогії між історичними подіями сьогодення і початком 30-х років, коли Європа не намагалася зупинити Гітлера.
«Сьогодні Путінські агенти вбивають людей у Британії, Сирії. Крім України, окуповані частини Грузії, Молдови, Азербайджану. Більше 6 військових конфліктів на європейському континенті за участі російських військ. І ПАРЄ, яка 70 років тому була створена для того, щоб відстоювати принципи - сьогодні говорить про гроші і повернення Путіна. Все це казуїстика. Так у 30-х роках зраджували весь світ, починаючи з розчленування Чехословакії, коли політика умиротворення Гітлера привела до Другої світової війни. 10 мільйонів моїх українців заплатили власним життям, щоб зупинити Гітлера, а Ліга Націй тоді мовчала. Нам, українцям, щодня розказують: Європа - це зразок і приклад для наслідування. Що ми маємо наслідувати? Зраду, домовленості, пріоритет грошей, а не принципів? Не показуйте поганого прикладу не лише українцям, а й всьому світу», - звернувся до членів ПАРЄ Ляшко.
Лідер РПЛ підкреслив, що повернення Росії до Асамблеї - це крах Європи, тому застеріг від такого необачного кроку.
«Я сподіваюся, що в цій залі буде достатньо тверезих голів, щоб зрозуміти: повернення Росії до Парламентської Асамблеї - це кінець самої Європи, це перемога Путіна у гібридній війні, яку він веде не лише проти України, а й проти Ради Європи, принципів, поваги до прав людини. Це означатиме, що знову гроші і сила перемогли замість того, щоб перемагали закон, справедливість і права людини. Честь і совість важливіші за будь-які гроші!», - підсумував Ляшко.

Опубліковано

 

9 жов 2018

рплрадикальна партіяляшкоолег ляшкоПАРЄПутінРосіяЄвропаповернення

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 0
Наступне
Basically I'm Gay
45:29
Переглядів 8 499 201
What's The Best Cheese For Your Burger? (TEST)
14:08
Honest Trailers | MCU
9:10
Переглядів 2 080 061
Stray Kids "부작용(Side Effects)" M/V
4:14
Переглядів 6 207 756
Talking Kitty Cat - Sylvester Gets A Job
6:19
Переглядів 973 040
"NO MAKEUP" MAKEUP COLLECTION ... Try-On Review
18:58