Темний

Олена Зеркаль про транзит газу, "Північний потік-2" і водень для ГТС | DW Ukrainian

DW Українською
Підписатися
Переглядів 167 617
97% 1 640 36

Чи є ще шанси зупинити газогін "Північний потік-2"? Що буде з транзитом газу через Україну та цінами на газ для населення після 2024 року? І як водень може врятувати ГТС України? Олена Зеркаль, нині радниця голови правління Нафтогазу України, а в минулому заступниця міністра закордонних справ України, розповіла в інтерв'ю DW.
Дивіться також:
Як не залишитися без газу після зміни газопостачальника ukvid.net/video/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE-mGfRB0ffW-0.html
Юрій Вітренко про тарифи на газ і струм, реакцію МВФ та "Північний потік-2" ukvid.net/video/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE-QKwNddhokFA.html
Тарифні протести: ОТГ в заручниках у газовиків ukvid.net/video/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE-b7KP34mLM1E.html
"Північний потік-2" і США: Джо Байден поховає газопровід Путіна? ukvid.net/video/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE-lxrZlIOxFEg.html

Есть ли еще шансы остановить газопровод "Северный поток-2"? Что будет с транзитом газа через Украину и ценой на газ для населения после 2024? И как водород может спасти ГТС Украины? Елена Зеркаль, ныне советник председателя правления Нафтогаза Украины, а в прошлом заместитель министра иностранных дел Украины, рассказала в интервью DW.
------
Підписатися в один клік на #DWУкраїнською: bit.ly/DWsubscribe

Читайте новини України та світу -
на нашому сайті dw.com/ukrainian,
у Facebook fb.com/dw.ukrainian
та на Twitter: twitter.com/dw_ukrainian

Опубліковано

 

19 лют 2021

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 100
Sergey Strannik
Sergey Strannik 7 хвилин тому
Какой глава "Нафтогазу", такой у него и советник...Крымский мост Россия не построила, не построит и "Северный поток-2"...Сколько можно слушать "бред сивой кобылы"...
Веруня Козюлькина
Веруня Козюлькина 18 хвилин тому
зеркаль -кришталь- яки гарни прізвіща
Ihor Pilatus
Ihor Pilatus 20 хвилин тому
дуже "холодна голова" не гарячкує у відаповідь на жодні провокативні питання . класно слухати.
Исаков Вячеслав
Исаков Вячеслав 42 хвилини тому
Зачем Зеркалихе агрессивный газ?
Шут
Шут 44 хвилини тому
А Вона кумедна )))
Сергей Климович
Сергей Климович 47 хвилин тому
Я.... Я.... Я... Я... .
Stin Raikin
Stin Raikin 55 хвилин тому
Уровень адекватности - 0, Но сбежались друзья и поют оду великой женщине.... а потом, эти же друзья воют от счетов по коммуналке. Маразм крепчает!
FH Not
FH Not Годину тому
:) Ага-ага. Старая ГТС вечно будет безаварийной:))))
FH Not
FH Not Годину тому
Вот в "сумиши" и будет Россия водород поставлять по СП-2. И Москва не обязана заботится про укрГТС
FH Not
FH Not Годину тому
:) Украинцы, вашаГТС настолько "приваблива" что на горизонте нет инвесторов никаких в её модернизацию:)
FH Not
FH Not Годину тому
Опаньки-А с какого рожна Россия обязана внедрять у себя ЕВРОПЕЙСКИЙ ТРЕТИЙ ЭНЕРГОПАКЕТ? Украинцы, это в ы так независимость воспринимаете? Как внедрение чужого законодательства у себя в стране?:)
FH Not
FH Not Годину тому
_Американское издание The National Interest назвало завершение строительства газопровода «Северный поток - 2» (СП-2) еще одной победой президента России Владимира Путина, передает телеканал «Известия». Авторы материала полагают, что, достроив газопровод, Россия сможет оказывать влияние на большую часть Европы. Так, Россия уже контролирует 40% европейского газового рынка, а с завершением строительства «Турецкого потока» и «Северного потока - 2» это цифра увеличится до 70%. Как уточнили авторы материала, в Германии есть противники строительства газопровода и они «понимают, какой политический ущерб» может нанести «Северный поток - 2» отношениям США и Евросоюза. При этом аналитики считают, что американский президент Джозеф Байден смирился с завершением строительства газопровода._ Запомните , украинцы, ВЕСЬМИРСВАМИ-это МИФ:)
FH Not
FH Not Годину тому
Украинцы, СП-2 строится:). И европейцам главнее прибыль а не ваши хотелки ублажать. А насчет вашей ГТС -она изношена а желающих вкладываться в её ремонт и модернизацию-нет.
Вадим Василенко
Вадим Василенко Годину тому
Лана найкращій премерміністр України. Могла би бути, нажаль поки не сталося.
D.j Shyhevich Ivanovpetrovsidorov
D.j Shyhevich Ivanovpetrovsidorov Годину тому
пані Зеркаль ви забули звідки тобто з якого місця ростуть ноги Північного потоку 2. Все почалося ще з тих угод..кабальних угод котрі підписала Юлія Блядіміровна Тимошенко. На той час Московія згадайте відключила газ до Європи !!! Аргументуючи що газ краде Україна. Це був далекоглядній крок Путіна. Перший поставити на коліна то повернути до стійла Україну. По друге змінити голку тобто вену Європи куди будуть закачувати той наркотик ГАЗ московського гатунку. Європа перелякалася не на жарт тоді. З того часу і наразі пані а скоріше товарищ Меркель є лобістом Москви у плані постачання газу через цей самий Поток 2 та так звані нові розрахунки по ринкові цінам. І чхала Європа на Україну. Вся європейська турбота до України закінчується при слові Путіна ГАЗ. Цітую Карл Волох; Заяви про незмінну підтримку Німеччиною України й зобов‘язання гарантувати її інтереси виглядає на тлі цих подій (Північний потік 2) якимось крайнім цинізмом. І ще про моральний бік справи. Коли я чую, що Меркель, відбираючи в нас (Україна) (ВВП - 130 мільярдів доларів) півтора мільярди на рік за транзит газу, турбується про інтереси німецького бізнесу (ВВП майже 4 трильйони доларів) , щоразу виникає в голові образ блискучого благородного німецького джентльмена, який на недільній прогулянці виявив, що забув удома гаманець і, щоб купити сигарет, з лагідною посмішкою спустошив капелюха сліпого жебрака
D.j Shyhevich Ivanovpetrovsidorov
D.j Shyhevich Ivanovpetrovsidorov 41 хвилина тому
@FH Not Щоб вам розповісти про "збалансовану-чесну" економічну політику ЄС навіть стосовно членів того самого ЄС особливо не так давно прийдешніх то дуже довго. Ви абсолютно правильно зауважили, що німці мусять непокоїтися про свій гаманець.Україна так само. Меркель тобто ЄС розповідає вам красиво про гуманність, занепокоєність вашим особистим здоров ям, та здоров ям ваших дітей , особисто я маю на увазі вас особисто, ....відберуть 25% вашого загального сімейного бюджету, я впевнений ви заговорите інакше. Я не знаю вас і звідки ви..можливо ви з країни агресора. Але справа не тільки в німецьких інтересах . Бо Московія порушила всі міжнародні угоди ще у лютому 2014 року. Тобто денонсувала . Справа в інтересах України. і населення України. Європа хоче миру? Не хоче війни у центрі Європи...вони її отримають. Відома формула, що порятунок України то є самостійна та особиста справа України. Що ми і робили до травня 2019 року з Порошенко разом. І головне те, що все получалося.
FH Not
FH Not Годину тому
_турбується про інтереси німецького бізнесу_ И это правильно. Ты ж у себя дома тоже про интересы своей семьи беспокоишься а не как сделать хорошо соседской семье. Вот и Меркель заботится О СВОИХ БИЗНЕСМЕНАХ А НЕ О ТОМ КАК СДЕЛАТЬ ХОРОШО УКРАИНЕ.:)
Павел Павлов
Павел Павлов Годину тому
Дякую, чудове інтерв'ю!
Анатолий Мищенков
Анатолий Мищенков Годину тому
Яка красива жінка
D. G.
D. G. Годину тому
*Пожалуйста, задайте пане Лане Зеркаль такой вопроc: "Почему Крымский мост никогда не будет построен?"* Очень бы хотелось услышать её экспертное мнение. Заранее спасибо!
Андрей
Андрей Годину тому
А головне, Лена довела свою ефективність на ділі. Зовсім не якийсь експерт чи аналітик. Практична і надійна людина.💪
Олег Кадет
Олег Кадет Годину тому
Діалог розумних людей
Андрей Иванов
Андрей Иванов Годину тому
аура у неё конечно...ЖЕНЩИНА.БЛИН...
Александр Босенко
Александр Босенко Годину тому
СТЕРНЕНКО. ВОЛЮ. !
Roksi Todan
Roksi Todan 2 години тому
Що ж... дуже шкода, що немає політичних амбіцій! Погляди і життя змінюються... Будемо сподіватися!
Larisa Filipovich
Larisa Filipovich 2 години тому
Как жаль, что такая умная, профессиональная и отстаивающая интересы своей страны женщина как пани Зеркальце, пока не согласна вступать в « большую политику». Замечательный президент для Украины.Надеемся.
Lida Siroshtan
Lida Siroshtan 2 години тому
Зеркаль, бачу тільки презедентом!!!
влад Колокольцев
влад Колокольцев 2 години тому
Ну не запустят. РоссиЯ будет качать 25 млд. Это убытки на пипл. Всё норм.
Kataki Krot
Kataki Krot 2 години тому
Тішить професійність співрозмовників. Попри те, що вони знаходяться по різні боки барикад, абсолютна контактність та ввічливість вражає
Роман Шпілька
Роман Шпілька 2 години тому
Дуже слизько вона говорить про газ власного виробітку , не вірить що український газ можна продавати українцям для обігріву та приготування їжі.
Роман Шпілька
Роман Шпілька 2 години тому
За Чорноморнафтогаз потрібна не компенсація а повернення у власність україни та втрачена вигода плюс шалені штрафи.
Марина Кутовенко
Марина Кутовенко 2 години тому
У корреспондентки воспаленные глаза, голос, "в нос" говорит, может от маски, или она простужены, больна?
Человек Честный
Человек Честный 2 години тому
Добудують i питати небудуть тому що холодильник переможе пiзно чи рано телевiзор дiло часу
Иуда Зеля
Иуда Зеля 3 години тому
Не нужно что через территорию Украины и шёл газ страны агрессора Геть российский газ с территории Украины Пусть идет обходными путями
Иуда Зеля
Иуда Зеля 2 години тому
@Александр Они за деньги которые платит Россия за транспортировку газа Готовы Путину ботинки целовать
Александр
Александр 2 години тому
Так у власти одни АГЕНТЫ КРЕМЛЯ
Игорь И
Игорь И 3 години тому
А якщо буде лише труба ПП-2 і не буде ніякої іншої, окрім російської, труб то тоді Німеччина сертифікує ПП-, як думаєте? І чи не засуне Німеччина у такому випадку принциповість під сукно.
Афиноген Бабочкин
Афиноген Бабочкин 4 години тому
Крымского моста тоже нет)
Дато Туташхія
Дато Туташхія 4 години тому
ЗЕРКАЛЬ В ПРЕЗИДЕНТИ!!!!
Anatol Smizar
Anatol Smizar 4 години тому
фантастично високий політик , і навіть вище, тому , що жінка. Ех, шкода, що така високопорядна людина не наважується в президенти. Чому б не організувати паралельний багородний уряд, для протистояння злочинному? І щоб в такому уряді були виключно етничні українці, на підставі генного підтвердження .
Роман Кравченко
Роман Кравченко 4 години тому
Зеркаль умница красавица.Но есть одно Но. На то что будет с этой трубой Украина никак повлиять не может.Я думаю что надо учиьься жиьь и развивать страну в независимосьи оь каких то труб.например перестать красть из бюджета.откаты.взятки.национализировать все что украли олигархи ...
Петр Иванов
Петр Иванов 4 години тому
Моё мнение: как только СП2 будет достроен, пу нападет на Украину, для уничтожения части украинской гтс и поставит Запад перед фактом: или вы замерзаете,, или сертифицируете СП2 ! От убийцы ждать чего - то другого не варто.
Станислав Лиманский
Увы, но газ пойдет по потокам
Надежда Хорькова
Надежда Хорькова 4 години тому
Такое впечатление, что в душе она смеется и веселится, явно что-то знает)
Nikolay Kristoforov
Nikolay Kristoforov 5 годин тому
Дякую за чудове інтервью з розумною жінкою. Зеркаль цє майбутній міністр закордонних справ України.
Татьяна Яблокова
Татьяна Яблокова 5 годин тому
А эта ... вобщем женщина, ничего не говорила по по поводу Крымского моста, я что то не припомню? Скептик , мать её🤣
Alexander Lavrinenko
Alexander Lavrinenko 5 годин тому
Вот благодаря таким милым и прекрасным советникам у нас такие страшные и ужасные тарифы. А мне, как налогоплательщику, интересно сколько ей заплатил Коболев зарплаты и премии за 2020г. и какую ответственность перед государством она несет за свои советы?
Александр Чернявский
Панты ,панты,дешовые панты,место для лапши на ушах еще есть
backup01234
backup01234 5 годин тому
Лана кул
Oleksiy Pyruk
Oleksiy Pyruk 6 годин тому
Я б із задоволенням проголосував за цю жінку на президентських виборах.
Наталья Руденко
Наталья Руденко 7 годин тому
Моста не будет.Наивная барышня.
Oleg Dog
Oleg Dog 7 годин тому
Умственно отсталые люди о чем то говорят
TheSuperxoxol
TheSuperxoxol 4 години тому
Зачем же вот самокритично о себе.
Евгений Владимирович
Употребление мовы делает людей идиотами.
TheSuperxoxol
TheSuperxoxol 4 години тому
Употребление тяжёлых наркотиков делает людей идиотами. Вы же в курсе, правда?
Misko Roman
Misko Roman 10 годин тому
Вона класна!!!
Misko Roman
Misko Roman 10 годин тому
Невже бувають такі розумні і приємні жінки? Ніколи! Але є єдиний вийняток, це Зеркаль.
Oleksandr Dekhtiar
Oleksandr Dekhtiar 11 годин тому
На галеры неотразимую Клеопатру.
TheSuperxoxol
TheSuperxoxol 12 годин тому
Харизматичная улыбка, обворожительный тембр голоса, мудрость и спокойствие. Слушал бы и смотрел бесконечно. И просто обезоруживающее "не" в конце! Откуда такие умницы берутся? Почему их так мало?
TheSuperxoxol
TheSuperxoxol 4 години тому
@Евгений Владимирович "хуторская..." нагибала ваше "народное достояние😆😆" в 2014,2015,2019 г.г." Потрудитесь погуглить на сколько миллиардов долларов обеднел бюджет вашего "государствообразующего" Газпрома в результате ее "тупости" в судах. Мне жаль вас, глупый вы человек. А нет... Не жаль.
Евгений Владимирович
хуторская напыщенность,высокомерие и тупость,СП-2 строят:англо-нидерландская Shell, немецкие Wintershall и Uniper, французская Engie и австрийская OMV на свои деньги
Natali Verber
Natali Verber 12 годин тому
Почитала коиентарі... Лана Зеркаль - фахівець найвищого класу, але вона не буде президентом, тому що не захоче. Їй буде некомфортно весь час бути на публіці, вона просто емоційно згорить. Зверніть увагу - вона навіть від камери абстрагується.
Kovtun Vladimir
Kovtun Vladimir 12 годин тому
Обидно. Такая симпатичная, а ничего не понимает.
Art Mur
Art Mur 12 годин тому
Блин ну как она так может говорить?! Если бы Лана стала Президентом Украины это было просто потрясающе! Лана идите в Президенты! Вы супер!!!!
Сергей Шопин
Сергей Шопин 13 годин тому
они поставят на ремонт свой участок и не будет в Украине трубы, ес (импотент) будет перекачивать из германии (вассалов треррористов из крымля) в наши хранилища, всё. На туркмению посмотрите... на все невыгодные раисе геополитически потоки, вы ахните, с 2006 года на ремонте 300м трубы, не работает вся нитка. Так что это вот всё вот это вот, смешно и не больше. Нужно понять одно, франция и германия зависимы и тупы. Они в Украину поставляют бракованные корпуса для нептунов, знали же? Вы же в курсе, что мы не ХОТИМ делать корпуса к нептуну? ) Немцы нам присылают бракованные заготовки, чтобы этот проект заглох ибо это не выгодно их хозяевам из крымля... давать интервью немецким каналам (от слова помойка) это зашквар.
Саша Курочкін
Саша Курочкін 13 годин тому
Якесь хвалебне інтерв'ю
Саня 333
Саня 333 13 годин тому
Маю надію у Пороха вистачить розуму пропустити цю жінку вперед на позачергових виборах. І в другому турі вона порве любого зеленого опизижиста.
Саша Курочкін
Саша Курочкін 13 годин тому
Чим більш бачу її тим більш нагадує юлю
Olga Dimitriadi
Olga Dimitriadi 13 годин тому
Северный поток будет построен. Я вас зеркальный надо оставить без российского газа. Вымрет как динозавры. Ну хрен с тобой мерзну.
Людмила Островська
Вишукана,розумна,іінтелегентна пані Зеркаль! успіхів вам, добра і допомоги всіх світлих сил і Всевишнього!
Petro Apostoliuk
Petro Apostoliuk 13 годин тому
Це майбутній президент --- віщую!
Andre Zakoliapin
Andre Zakoliapin 13 годин тому
Мабуть ми поки що не заслуговуєм на президента Олену Зеркаль)))
USSR1970
USSR1970 14 годин тому
Ей только сказки на ночь рассказывать.
Mila Wagner
Mila Wagner 14 годин тому
Ukraine💗✌💗NATO !
Александр Александров02
Олечка,Вы умничка и настоящий патриот!!!А также настоящая красавица!
Вадим Волк
Вадим Волк 14 годин тому
Здается мне , что ночька была сладкая. Обычно холодная и рассудительная пани Зеркаль сегодня мурчит наче кошечька и светится вся . Обожаю ее
Вільний Козак
Вільний Козак 14 годин тому
Лена ти мене пам'ятаєш? .. Колись мені приснилась .. Іду в центр розвитку..
Тамара И.
Тамара И. 14 годин тому
А казали що ворог і Кримський мост не побудує? У Путіна дуже багато грошей, має свою техніку, все добудує, бо Потік 2 вже на етапі завершення. А німці вклали дуже багато коштів в побудову Потіку 2, а гроші вони рахують дуже скрупульозно. Свій газ потрібно добувати, а не мати надію на чужий.
Тамара И.
Тамара И. 14 годин тому
А хіба можливо ворогу нав‘язувати щось своє? Як можно допускати ворожий газ на свою територію? Ворожі гроші за транзит не пахнуть?
Андрій Андрійов
Андрій Андрійов 14 годин тому
А можна його підірвати кілька разів показавши його ненадійність. 15 років назад росіянці навіть серію військового серіалу про таку ситуацію зняли, Морські дияволи називався. Тоді застосували старі морські міни з прикрученними маленькими сучасними двигунами з сучасними системами наведення на ціль.
Александр Палажченко
Вона не повинна а вона БУДЕ ПРЕЗИДЕНТОМ👍☝️🇺🇦
Тетяна Гайдук
Тетяна Гайдук 15 годин тому
Щиро, професійно і зрозуміло!!! Дякую! Цій вродливий жінці дуууже личить розум!
David Solomon
David Solomon 15 годин тому
Багато залежить від Німеччини,з допомогою Німецьких грошей відбувся переворот в Петербурзі , пізніше і Німеччина офіційно закрила очі на голодомор в Україні коли Московія грабувала Україну продаючи награбоване в тому числі і німцям. Чим це завершилося? Входом російських військ в Німеччину. Німці забули? Знову є ті хто домовляється з Москвою і не помічають війни Москви проти України? То як знову будуть винні євреї ?
Alexandr74al
Alexandr74al 15 годин тому
Вартість газу на хабі - 2,7 -2,8 грн., собівартість газу власного видобутку з ПДВ (але без експортних податків та міжнародного транзиту) - 1,15 - 1,5 грн.
Bogban Bezun
Bogban Bezun 15 годин тому
Трубу дотягують в Германію, в Турції вже запустили, а ви надійтесь на Америку. Чиновникам такі зарплати - це як в останню пуь, - награбить і з’їбаться.
L7UA
L7UA 15 годин тому
Цікаво
Игорь Демченко
Игорь Демченко 15 годин тому
Лана Зеркаль. Вам нельзя думать о президентском кресле. Вас просто попытаются * уничтожить*, доброжелателей более чем достаточно. Лана Зеркаль- Министр иностранных дел Украины. Удачи Вам О. Зеркаль. Если завтра выборы и Зеркаль будет в списках, мой голос -ЗА Ваш
Вова Крымский
Вова Крымский 15 годин тому
Умная, грамотная, внешне приятная, не красавица, но обаятельная. Вопрос.....как она попала в таком молодом возрасте на такие должности, кто за ней,, стоит,, влиятельные родители, любовники, деньги, кто или, что. Отеуда она взялась. Ведь молодых людей с такими данными в Украине миллионы, но они не могут пробиться в Украине на менее солидные должности потому, что кроме оюразования и ума у этих молодых людей нет денег и покровителей из числа преступников типа депутатов, президентов, и других ублюдков. Прошу ответить на мой вопрос, так кто она эта Зеркаль.
TheSuperxoxol
TheSuperxoxol 4 години тому
ТщательнЕе товарищ майор, тщательнЕе. Расслабились понимаешь, на оперативную работу совсем болт положили. 🤣🤣🤣🤣
Vitaliy Chernovalyuk
Vitaliy Chernovalyuk 15 годин тому
Ее бы в премьеры или президенты..
игор бова
игор бова 15 годин тому
Олена,дай бог чтобы вы вышли замуж и вам попался хороший муж, и ещё нужно,чтобы на земном шарике убрали границы по всем странам и не было никаких пошлин и чтобы водка была бесплатно и чтобы закусывали чёрной икрой с Дербента и балычком с копченного осетра,пожалуйста икру кабачковую за морскую не предлагайте очень дорогая.
Петя Жибак
Петя Жибак 15 годин тому
Лана президент україни.
Татьяна Татьяна
Татьяна Татьяна 16 годин тому
Какая достойная леди пани Зеркаль.Здорово что такой человек защищает интересы Украины.
Stepline
Stepline 16 годин тому
Хороша зачіска........ і все.
Дима Брусник
Дима Брусник 16 годин тому
Алёну в президенты!!!! Я б голосовал! Это не ЗЕпрезик
Игорь Рожков
Игорь Рожков 16 годин тому
А мост в Крым построили или нет??? Его же тоже не хотели на Украине. Однако он построен.
Люба Юрина
Люба Юрина 16 годин тому
не хоче в президенты==а жаль==ще одна железна ледии украинская маргарет тетчер
Людмила Берник
Людмила Берник 16 годин тому
И что она курит?
TheSuperxoxol
TheSuperxoxol 4 години тому
Видимо что-то отличное от вашего. Однозначно.
Кирилл Мирченко
Кирилл Мирченко 16 годин тому
Северный поток 2 это остоточно прощевай Родянский союз и Российская империя
GARY UA
GARY UA 16 годин тому
Велика повага пані Олені, вітання з Українського Криму, завжди чекаємо Україну. Слава Україні. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Olesy
Olesy 16 годин тому
Я думаю она станет президентом, просто она об этом пока не говорит, держит интригу. Мы всё услышим ближе к выборам.
Vitaliy Polejaev
Vitaliy Polejaev 16 годин тому
По поводу амбиций президенства. "Не кажи гоп поки не перескочишь". Якщо суспільство висловить вимогу до Вас, пани Олена, болатуватись в президенти то Вам доведеться це зробити і Ви пост президента України виграєте.
Vivat Lex
Vivat Lex 16 годин тому
За такими жінками майбутнє України.
DaryaSlyusar
DaryaSlyusar 16 годин тому
комент на підтримку відео
Tema Smith
Tema Smith 17 годин тому
Лайк не глядя. Зеркаль в президенты!
Сергей Волынец
Сергей Волынец 17 годин тому
Молодец ....маску носят только слабые и трусы
Сергей Волынец
Сергей Волынец 17 годин тому
Я просто влюблен, в её разум и голос
Gennadiy Koshcheyenko
Gennadiy Koshcheyenko 17 годин тому
Больные люди! Немцы вас забыли спросить , быть или не быть СП-2 !
Наступне
PRANKING MY FRIENDS WITH MY NEW HAIR!!
9:37
Переглядів 2 722 427