Темний

Політклуб | Україна та світова економічна криза

Espreso.TV
Підписатися
Переглядів 268 353
94% 2 534 150

Ток-шоу Політклуб Віталія Портникова на телеканалі Еспресо. Ведучий та гості програми обговорюють причини та наслідки світової економічної кризи та її вплив на Україну. Гості програми Політклуб Віталія Портникова: Мар'ян Заблоцький - народний депутат, фракція Слуга Народа, Олена Шкрум - народний депутат, фракція Батьківщина, Інна Совсун - народний депутат, фракція Голос, Володимир Омелян - міністр інфраструктури України (2016-2019), Василь Фурман - член Ради Національного банку України та Павло Різаненко - народний депутат попередніх скликань.
#Політклуб #Портников #економіка #криза #Еспресо
Еспресо в смартфоні - espreso.tv/4mobile/
Наш сайт - espreso.tv/
Facebook - facebook.com/espreso.tv
Twitter - twitter.com/EspresoTV
Telegram - t.me/espresotb
Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

Опубліковано

 

12 бер 2020

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 80
Vitaliy Ivanov
Vitaliy Ivanov 8 днів тому
Сплошная демагогия и галиматья. Сколько вас розвелось. Идите на работу. Противно слушаьть вашу болтовню.
Ivan Inaev
Ivan Inaev 16 днів тому
Про возврат Крыма и Донбасса уже даже не заикаются вна Украине :)
Oleksandr
Oleksandr 22 дні тому
Хуеплеты. Только 5.10!
Magiya morya
Magiya morya 24 дні тому
Написала комент про порохоботiв ,а вiн зник.Во шо "бабки" Пороха роблять.
Нина Батовская СССР
Украина давно в кризе. Соросята!!! Долой...СССР ЖИВ!!!
Валерия Малей
Валерия Малей 29 днів тому
Тільки Віталію респект!!!
Марина Кравченко
Марина Кравченко 29 днів тому
Никто ничего для народа не делает.О переселенцах вообще не вспоминаете.Барахтайтесь,дети той войны,80 летние старики,как хотите.
Марина Кравченко
Марина Кравченко 29 днів тому
Ну куда Вы мчитесь?Ну это ж ужас,слушать невозможно.Как Саакашвили .Вы оба говорите со скоростью звука.Зачем?Что за спешка,? Где ваше ораторское искусство.?Как говорил Аваков ,бебебебебе.Я уже не говорю о бесполезном бла-бла -бла.
Валера Кононенко
Валера Кононенко Місяць тому
Корона вирус ложь в америке должна быть смерть на смерти
Саша Рис Античипирование AntiPSY-OPS
СМИ - ЛОЖЬ, "коронавирус" - предлог для нано вакцинации, чипирования, убрать нахер 7 млрд. Противные ведущие - овощи на зарплате.
александр иванов
александр иванов Місяць тому
Где вы великие реформаторы и экономисты были 30лет? Почему галдеж появился только после того как пети прижали хвост. Удивлён такие специалисты, а страна в жопе, что же вы задним умом крепки да так что помощников из грузии приходится брать
Otto Tristan
Otto Tristan Місяць тому
Ну що сказати, купка негідників прийшло до студії пудрити людям мізки. Ні одна потвора не обмовила що економіка падає від військової агресії РФ на Україну!. Ну ціх потвор потрібно знищити разом з ведучим.
Mich Zouthins
Mich Zouthins Місяць тому
Ну когда такие ведущие, балаболы! То народ то и в расстеренности! Это как вор, который кричит держи вора! И честно говоря, вы очень испаганили само понятие "Слуга народа"! Это профанация в стране которая разорена, и при этом пытаются из президента делать царя! А алигархи при этом тупые, только деньгам и молятся! Короче "Жах суцiльний"! А где правосудие! Где настоящие наказания за настоящие преступления? Не 2 года за то что хлеб своровал а расстрел за воровство народных денег! Попрежнему дурочку включили и ерунду чухают! "Дайте денег, а то те мы уже разворовали, новые нужны!". Ну слов нет! Люди в парламенте поработав пару часов зарабатывают состояния! Вы о чём! Где такое возможно? Ах да, в Украине!
Почемучка Кот
Почемучка Кот Місяць тому
Брешуть, брешуть боехуни
genat
genat Місяць тому
Державний устрій і законодавство України треба не вигадувати , а скопіювати з якоїсь успішної країни БЕЗ ЖОДНИХ УДОСКОНАЛЕНЬ і АДАПТАЦІЙ Як тільки продажні й корумповані політики почнуть щось удосконалювати або адаптувати - все стає непрацездатним. Всі державні інституції мають бути збудовані з нуля з розпуском всіх існуючих державних установ і партій , бо серед них нема НІЧОГО , чим можна пишатись або поважати. Недоліки такого копіювання Україна компенсує ефективністю , швидкістю і дешевизною реформи , а от зберігання старої корумпованої олігархічної системи лише наближає Україну до загибелі. Я б навіть обговорення та обирання варіанту зразка не довірив існуючим політикам , а покладався на експертів , науковців і громадських активістів. Нам треба створити нову державу , бо стара себе вичерпала. Порівняйте стартові позиції України 30 років тому і нинішній стан держави. А також майновий рівень багатіїв і нинішній. А також борги вже ваших дітей . Ніхто не хоче думати про долю держави .Своєю землею ви вже постутилися. Тепер вас знов порадують черговим подвигом алади у отриманні закордонних позик на рахунок боргу ваших дітей. Кожен рік такої "незалежності" не тільки не вирішує проблем , а й вбиває будь-яку перспективу нашого народу ! А ви ще й пишаєтесь своєю толерантністю до представників гноблячих вас каганатів ! Ганьба Україні ! Слава загиблим Героям , бо нинішніх вже не лишилося ! Тому й співаємо ЩЕ не вмерла... , рахуючи останні дні своєї державності.
Валентин Расторгуєв
Цікаво звідки береться криза, а все просто її штучно створюють!
Юрий Тимошкин
Юрий Тимошкин Місяць тому
А вы друзья как не садитесь Всеж в музыканты не годитесь
Alex Balashov
Alex Balashov Місяць тому
Портніков- шкура продажна.
Слава Україні! Героям Слава!
а я не вірю що зе чесна і щира людина, які для цього підстави, він вже наобіцяв багато чого, і тупо не виконує те що обіцяє, то якого казати що він чесний або щирий??
Никодим Денисов
Никодим Денисов Місяць тому
Не набрид цей блакитний? Тріщить, розпинається. Як з ним люди спілкуються. Гидко адже!
irina rina
irina rina Місяць тому
Юмор
Sergey Zaika
Sergey Zaika Місяць тому
1:04:32 козлина в красном говорит, что до майдауна три года роста не было.... я вспоминаю эти очереди в "эльдорадо", на недели расписанные заказы у установщиков окон и кондиционеров и не пойму у кого это роста не было(?).... наверно у тех ублюдков которым "смотрящие" п..здить вагонами с таможни и госпредприятий не давали?
Вячеслав Шустов
Вячеслав Шустов Місяць тому
В сучасності пюдина в своему житті є споживачем для тіла свого і вимушена працею здобувати продукти споживання, будувати житло з різноманітними пристроями і різноманітні послуги по набутим спеціальностям і т.п. Для цього потрібні: сировина, енергія для засобів виробництва, помірні зусилля людини. Все має свою ЦІНУ в грошових одиницях. Утворюєтся РИНОК обміну засобами життя. І ось суспільство віробляє для керування цим процесом: ПРАВИЛА, ЗАКОНИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРОЦЕСУ і концентрує в ОСНОВНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ (конституції). Українска Конституція достатньо порядна! А от якісний склад УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ не відповідає необхідним вимогам СУСПІЛЬСТВА, із-за явищь: ОБКРАДАННЯ, ОБМАНУ, ЛУКАВСТВА, які зводять на нівець нормальні стосунки всього людского суспільства Країни. Від ЦЬОГО з"являються і ЕКОНОМІЧНІ КРИЗИ! А за це ОБОВЬЯЗКОВО ВІДБУДЕТЬСЯ СУД БОЖИЙ і всі лиходії НЕ УНИКНУТЬ! Вірити чи не вірити в ЦЕ особиста справа ВИБОРУ!
Алёна Штайн
Алёна Штайн Місяць тому
ФУ
Олег Скворцов
Олег Скворцов Місяць тому
Всі говорять ні про що. В чому причина світової економічної кризи? НІхто не дає відповіді. А відповідь очевидна: Криза виникла тому. що найбагатші люди світу грабують всіх інших людей не сплачуючи податки так само, як і всі інші. БІдні платять всі податки, а багаті не платять або частину податків, або взагалі не платять. Закони теж не для всіх. Закони існують для відносно бідних, а для багати вони існують або частково, або зовсім не існують. І справа тут не в комуністичних ідеях, а в нерівності прав і свобод.
Таня Рейко
Таня Рейко Місяць тому
России при её "успехах" только и остаётся,что бряцать оружием...
PARTYZAN UA
PARTYZAN UA Місяць тому
Вже 2020 рік довабойоба кусок і давно ясно зто таке зелені швондєри
Радислав Русын
Радислав Русын Місяць тому
😂😂😂😂🤔
Андриан Климонтов
Андриан Климонтов Місяць тому
ПРИВЕТ КЛУБУ ПАРАШЕБОТОВ !!!
Я Япять
Я Япять Місяць тому
А сколько в мире расходов на производствах.
Bob Marli
Bob Marli Місяць тому
Ми стаємо Країною Пиздаболією я Вас вітаю шановні !
Nadiia Tkachenko
Nadiia Tkachenko 2 місяці тому
Приватну ринкову власність кожного украінця потрібно обмежити ринковою власністю всіх частин людського тіла і це 45 мільойонів доларів!!! Накрав внаслідок недосконалих перехідних відносин або поверни надлишок у бюджет, або розстріл. Не більше 45 мільйонів має бути вся особиста приватна власність, яка охороняється законом. Взяв більше означає забрав житті украінців. Тільки така охорона власності знищить корупцію і велику несправедливу приватизацію державноі територіальноі власності і знищить владу олігархів і дасть владу народу! Почуйте це, бо це дав Бог як шкалу порівняння матеріального і морального своім Автографом УСЄЦ на поверхні планети ще при творенні Дніпра!!!
Zoja Kyiashko
Zoja Kyiashko 2 місяці тому
Мені за пятдесят. Маю тридцять чотири роки стажу.Не памятаю країну в хорошому стабільно економічному стані. З року в рік виживають українці.
Diplomat Servis
Diplomat Servis 2 місяці тому
Портников напоминает Беседова. Один ролик года 3-4 назад в номере отеля чего стоит :)
Артур Джумаев
Артур Джумаев 2 місяці тому
1
Петр Ростов
Петр Ростов 2 місяці тому
1:19:30 У этого пана Зелуповца (Фурманом его кличуть), мысли скачут как скакуны, ни одну из них он не закончил, вряд ли он сам себя понимает, а о других и говорить нечего...
Виталий Сикан
Виталий Сикан 2 місяці тому
В їх головах криза! треба просто дати людям працю.
Q Q
Q Q 2 місяці тому
Портников козляра! Плакал за погибшими сепарами в Одессе.
новые земли
новые земли 2 місяці тому
скоро жопень окраине.
Vladimir Arabadzhy
Vladimir Arabadzhy 2 місяці тому
Балалайка-тарахтелка
plyttarx
plyttarx 2 місяці тому
Згоден пане Віталію, але мабудь не по колу а по спиралі, кожне коло мае свої нові наслідки та умови
Т Т
Т Т 3 місяці тому
от Zевируса помогает только напалм ?
genat
genat 3 місяці тому
Семеро дорослих людей із серйозним виглядом стверджують їхню приреченість позичати десь гроші , ніби не знають , яка доля очікує боржників. Вже все проїли і напозичали біля сотні мільярдів боргів для своїх дітей ! Розумні люди роблять помилки , але роблять висновки і виправляють їх. А наші політики разом з політологами шукають де ще позичити замість шукати спосіб працювати і заробляти достатньо , щоб не позичати а також скорочувати своє споживання.
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Нормальное питание главное условие против коронавируса ! Если денег не будет , резко возрастет смертность ! Не дурите балаболы народ ! Эту власть ГЕТЬ !
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Президент должен заставить олигархов дать половину награбленного государству ! Вернуть награбленное в Украину !
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Все проблемы в образовании ! Воспитательная работа отсутствует .Ученики ничем не мотивируемы учиться . Все хотят на запад . С таким воспитанием некому будет защищать олигархов .
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Путин увеличивает и укрепляет войска на границе с Украиной ! А вы языками чешете без толку !
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Выступающие много говорят и захлебываются . Это свидетельствует , что они не в теме .
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Вокруг Зе много Путиноидов и дело пахнет киросином ! Зе надо в отставку пока не поздно !
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Если нет умного министра экономики ничего хорошего не будет .
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
При Порошенко ВВП рос 3, 4% -- 4% в год , а теперь --- 4% в год .спад .
sergiogarbares sergiogarbares
sergiogarbares sergiogarbares Місяць тому
40% DOWN
емельян чонка
емельян чонка 3 місяці тому
Путин дал команду не добывать украинскую нефть и газ И Медведчук все тормозит !
Varador2013
Varador2013 3 місяці тому
Гиперлуп при экономике 2019 - был не такой уже фантастикой....а сейчас в 2020 уже да фатастика...
Ігор Шумний
Ігор Шумний 3 місяці тому
Зеленський - сволота! Я вже два тижні не можу виіхати з Праги. Дістав квиток на літак і то рейс відмінили. Наші можновладці бояться втратити потік грошей від заробітчан і тому нас не впускають в свою ж державу.
MrDepras
MrDepras 3 місяці тому
У нас президент - клоун ,что может быть хуже. Как неприятно слушать - "картавых специалистов", которые учат жизни. Надо идти к логопеду ,а потом умничать.
Food Lover
Food Lover 3 місяці тому
Правильно я призывала заробитчан не высылать деньги и посылки на Украину. Спасибо не скажут.
ИМПЕРАТОР КОРОЛЬ
ИМПЕРАТОР КОРОЛЬ 3 місяці тому
В червоному Це той кловн жінка якого на бентлі ??
wentel6
wentel6 3 місяці тому
Така тиша настає, коли Віталій говорить... Всі уважно слухають.
Dima Gusak
Dima Gusak 3 місяці тому
Все чиновники - балбесы и дураки!Они все - пиявки!Обосную: почти ВСЕ ЛЮДИ умудряются прожить жизнь без кредитов или их погасить,а ВСЕ "умники" из правительства,не могут работать без внешней фин.помощи. И просят её снова и снова оставляя всё новые долги потомкам.
Alvina Subota
Alvina Subota 3 місяці тому
Ого, яка агресивна корова..
Igor Balabanov
Igor Balabanov 4 місяці тому
Омеляну нравится поносить нынешнюю власть и он прикрывает свою грубость низким уровнем общение его оппонентов. Хотя то что он общается низким уровнем и популизмом - это его личный уровень. И уровень Зе - не оправдание.
Igor Balabanov
Igor Balabanov 4 місяці тому
без наигранных аплодисментов в духе "собака Павлова" даже лучше)
Тетяна Слівінська
Тетяна Слівінська 4 місяці тому
Політреклама , яка подана під час вашої передачі СУПЕР - це ліки для тих, в кого атрофована пам'ять !!!
Vladimir Kirov
Vladimir Kirov 4 місяці тому
Успокойтесь,вы---Колония!
Іван Бабій
Іван Бабій 4 місяці тому
V
Dimenss Dimenss
Dimenss Dimenss 4 місяці тому
Слуг урода потрібно гнати в шию і чим скоріше тим краще для всіх!
Dimenss Dimenss
Dimenss Dimenss 4 місяці тому
Як мене дістали зелені довбні!!!!!
AHILES 2015
AHILES 2015 4 місяці тому
Виталька дал Омеляну свои красные носки поносить.А зачем Васе Фурману ручка?Что он собирался конспектировать или спецом взял,чтоб поклацать??)))
Злий Бандера
Злий Бандера 4 місяці тому
Зебіл, він і в Африці зебіл! Фтопку! А Зелю на палю!
сергей Сергеев
сергей Сергеев 4 місяці тому
Интересно кто пригласил таких с позволения сказать "экспертов" как омельян? Занимаются словоблудием. Болтуны, что они сделали реального.
Владимир Володарец
Владимир Володарец 4 місяці тому
Задовбала ти вже рижа - І так далі, і так далі.....
Ольга Соловьёва
Ольга Соловьёва 4 місяці тому
Подяка Віталію Портникову за політклуб.
Елена Ивановна
Елена Ивановна 4 місяці тому
Ну да .Не проходили...А пустая казна после Яныка..итвойна?..Це було..так....Ещё и Порох плохой и жадный наполнить смог казну,ввп пошло на плюс(а сейчас уже минус...без вируса ещё)Еонечно все забудут , чтотколомлйский и зе нас ограбили уже..и короновирус теперь будет во всем виноват!...
Vlad Go
Vlad Go 4 місяці тому
Слуга - пафосный павлин.
Станислав Савчук
Станислав Савчук 4 місяці тому
Що за лабуду і популізм цей економіст насипає?
Aleks Schneider
Aleks Schneider 4 місяці тому
Смешно слушать собравшихся людишек, которые с умным лицом рассказывают, как Украина будет выходить из кризиса. Украина вошла в крутое пике 21 апреля 2019, из которого уже не выберется. Слава малоросским ЗЕлебобикам!
Валентина Лісняк
Валентина Лісняк 4 місяці тому
Молодець- Портніков, зробив висновок важливий і поставив на місце деяких депутатів, які забули про головне завдання,а почали пригадувати минулі прорахунки іншої влади.
Wladyslaw Jatcenko
Wladyslaw Jatcenko 4 місяці тому
А чому деякі експерти кажуть про війну в 2014? Вона, що завершилася. Нам сплатили контрибуцію і повернули території?
viktor kverkus
viktor kverkus 4 місяці тому
Зеклоунятам бiльш як про ОРЗ, маски говорити нема чого.
Тарас Пакош
Тарас Пакош 4 місяці тому
Зелене дрищеня, крім дрібних провокацій на ніщо не здатне))))
Наступне
Еспресо.TV - LIVE
Переглядів 519
2020: GOOD VIBE CHECK
10:54
Переглядів 2 261 218