Темний

Путін хворий і марить Україною, Зеленський збирається до Байдена | Володимир Огризко

Espreso.TV
Підписатися
Переглядів 122 156
96% 3 600 126

Путін хворий і марить Україною, Зеленський збирається до Байдена. У Вердикті з @Сергій Руденко - політик, дипломат, ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко.Еспресо в смартфоні - espreso.tv/4mobile/
Наш сайт - espreso.tv/
Facebook - facebook.com/espreso.tv
Twitter - twitter.com/EspresoTV
Telegram - t.me/espresotb

Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

Опубліковано

 

13 лип 2021

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 451
Людмила Кальченко
Професiйне аналитика!
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА Місяць тому
Україні потрібна Армія і економіка і єдність народу !
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА Місяць тому
Історія вчить , що все повторюється . Тому . Є загроза в тому , що Сша і Росія можуть обміняти Україну на Китай ! ))))))))))))))))))) Старий Байден аеликий комбінатор !!! Він північний потік розміняв на Українську трубу !!!
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА Місяць тому
Викарбування на золоті знайденому під час розкопок показує , що українці жили на своїй территорії спокон віків до сьогодні ! Де жовтоблакитні кольори на прапорах цо був один народ . Всі інші народи із іншими прапорами це чужі племена ! Стародавній тризуб -- Герб тільки український !
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА Місяць тому
Украина , самодостаточная страна . Поэтому , все зависит только от нас и Бога ! Россия всю историю раскалывала и угнетала украинцев и использовала как мясной буфер - щит от своих врагов !
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА Місяць тому
Русский не нация , а принадлежность империи . Немец , русский . Чеченец , русский . Казах русский . итд . Так же как и американец не нация , а принадлежность к данной территории , государству !
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА
ЕМЕЛЬЯН ЧОНКА Місяць тому
Без України нема російської іперії . Це має розуміти Байден і Меркель! Шойгу для того , щоб російську Азію у перших рядах повернути на Захід !
Олександр Шутко
Олександр Шутко Місяць тому
Зе знущався з кличка, що він вдариний в голову! Скажіть куди і скільки разів був вдарений наш през.
Luda Luda
Luda Luda Місяць тому
Подяка пану Огризку .Є ж такі професійні ,мудрі ,виважені ,порядні ,стримані ,……….,як пан Огризко .Є в кого вчитись,але чи скористаються розумом пана Огризка і чи вистачить розуму і нашої влади хоча б на це ???
Lud Ouzel
Lud Ouzel Місяць тому
Як раз великий "росіянин" з поганяйлом "Ленін" (калмик-німець-єврей) і міг так думати й казати. Авжеж, саме так, казочки для шарікових...
Володимир Кошелєв
Володимир Кошелєв Місяць тому
Байден наврядчи буде серйозно про щось говорить з ЗЕ, але він добре розуміє, що США має не дати агентурі путіна, яка обманом через ЗОМБОЯЩИК прийшла до влади в Україні, повернуть Україну до росії., . Яущо путіну вдасться повернуть Україну і Білорусію і створить новий міеі СОЮЗ, то він буде кошмарить весь світ знову, це головне для Байдена, щоб не дати це зробить.
Виктор Дрозд
Виктор Дрозд Місяць тому
Если пацан (Путин) сказал, значит так и будет. Огрызок это ещё не понял, и не только Огрызок.
ivan sulima
ivan sulima Місяць тому
Навіщо патрон Огризка - Ющенко, привів Януковіча? Зробив фактично все, щоб той став президентом? Чи не тоді відбувсь найбільший відкат України від заходу в бік Росії? Невже керування країною Тімошенко було б таким самим поганим, що пан Ющенко закликав голосувати українців проти всіх? Щось пан Володимир про цей аспект своєї діяльності наполегливо мовчить. Патріотична риторика у пана Огризка - це одне, а справи - це трохи інше. Чомусь діяльність саме його зовнішньої політики привела до промосковського напрямку у 2010му році. І пан Огризко легко змиривсь з тим станом речей, не пішов у опозицію, як Юля. Що ж таке тоді сталось з таким патріотичним паном Огризко?
Людмила Матчук
Людмила Матчук 2 місяці тому
чому так погано чути ПОТРИБНО ПРИСЛУХОВУВАТИСЬ
Михаил Борисов
Михаил Борисов 2 місяці тому
Це х*йло і так "бледная моль", а по суті - читати витвори кремляського чекіста - себе не поважати. Ну що може сказати одвічний ворог України вустами чекіста з запаленням мізків. Тим більше, українці ше в 2014 році дали відповідь на всі питання відносно Путлера і Кремлядської недодержави взагалі.
Владимир Близнюк
Владимир Близнюк 2 місяці тому
нічого тут немає дивного і не очикувеого, просо Зеленський продоажує тнцювати під дудку Путін, від якого Зеленський отримав завдання не допустити стратегічного партнерства України і США, тому Зеленський свіомо робить реверанси Китаю стратегічном артнеру Росії, де в США напружені сосунки з Китаєм, і США не простять таку поведінку Україні, і Статегічне артнерство не відбудеться що і потрібно Росії.
Леся Ткачевко
Леся Ткачевко 2 місяці тому
Зустріч з Володимиром Огризко завжди очікувана та ефективна. Дякую!
Бэла Тимофеева
Бэла Тимофеева 2 місяці тому
Як добро що у нас э таки фахивци,але нажаль що и х мало биля зелень ського.
Злой Серый Йож
Злой Серый Йож 2 місяці тому
Если вы такие умные шо вы такие бедные?!
Владимир Хвостик
Владимир Хвостик 2 місяці тому
Серед украінських істориків, кількість стукачів КДБ(та й ФСБ) - зашкалює!
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
Кто может изменить позицию России Никто. Правильно только остаётся позиция. Договор это правильно
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
Ведущий провокатор почему. Украина не состоялась. И с канала еспрессо несётся тема расии Що чеканится. Закрыть канал еспресо
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
Знал огрызко. про Азовское море почему нет закона ни от одного деятеля Украины в том числе и героя видео Огрызко соберите международных политиков и примите закон о границах на земле и на море. Почему до сих пор вопрос висит
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
И что ведущий молчит что нечего сказать никакого профессионализма заполнить паузу. Кино вы мене чуете. И все. Что такого умного чт хакеры слушали вас еспрессо и портили картинки видео. Болтовня обо всем и ни о чем
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
Какие реформы провёл. Огрызко со своим президентом пусть расскажет. Сидят и умничают Кучма вообще убил Украину а порошенко устроил войну
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
Хотелось бы посмотреть на еспрессо когда Путин захватит Украину небось все гуси улетят за кордон и будут гавкать оттуда о своём патриотизме а народ как был так и остался страдать от деятельности псевдопатриотов Украины
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
Журналисты ЕСПРЕССО очень неуважительно говорите о президенте. Украины. Это не Иванов Петров а президент государства Украина. Вот с этого все и начинается будьте терпимы. Помогайте президенту. Вы все время критикуете все и всех. Журналистам надо держать весы в голове и находить середину компромис. Не может быть все плохо что сказали на еспрессо о достижениях президента. Так нельзя. О партии ОПЗЖ молчок предатели делают что хотят. Про вора и барыгу и предателя порошенка кот начал войну и сдал Крым нет вопросов. Где революционеры. Майдана накрались и разбежались а народ воюет и гибнет. Об этом молчок. Зеленский поперёк горла молодой умный президент кого вы хотите ещё в президенты. Война в стране а вы что делаете своими языками. Ду май те княжицкий ещё тот гусь постоянно за спиной порошенко. Это не добавляет ему уважения. Найдите наконец середину просмотрите и прослушайте сами себя на досуге. Ну. Огрызко конечно имеет политический багаж. А ведущий постоянно экстремист. И вид такой злобный. эти губки эти глазки. Куда прется на видео какой позитив от него и его речей. Смотрите и слушайте. Гордона. Голованова. Учитесь
Lena Tate
Lena Tate 2 місяці тому
Самый страшный вопрос национальности народов и языка на кот говорят. В Америке. Сколько народов. Каждый говорит на американском языке. Второй госязык испанский но в жизни все общаются на том языке кот удобный. Никто не запрещает говорить и вопрос даже не стоял и не стоит. Интересно в любом государстве много национальностей а говорят на гос языке. Почему в Украине и росии этот вопрос постоянно муссируется. Журналистам тоже думать надо просто упускать до минимума эти вопросы. Вы качаете мозги народов. Народ думает как выжить а вы про национальность и могу.
alexander6770
alexander6770 2 місяці тому
Причина даунизма и агрессивности галичан - послевоенная эпидемия сифилиса в Галиции, до 80% зараженных. Врачи объясняют подобный склад нынешнего поколения галичан генетическими изменениями, происшедшими после послевоенной эпидемии сифилиса в Галиции. В некоторых районах, Червоноградском, Сокальском, доля заболевших была чуть ли не 80%, что, кстати, говорит и об общем уровне этих людей. После ВОВ эпидемию победили, но уже тогда опытные врачи предсказывали, что настоящий ужас не сама эпидемия, а то, что из-за генетических изменений, вызываемых сифилисом, через поколение будут рождаться тупые и агрессивные люди.
Марина M
Марина M 2 місяці тому
ПРИНТЕР ВЫКЛЮЧИ! ЗА ЧТО БАБЛО В КОНТОРЕ ГРЕБЕШЬ?
НИНА СИНЯВИНА
НИНА СИНЯВИНА 2 місяці тому
Меркель даже на последок хочет нагнуть Украину перед путиным
Елена Потуринская
Елена Потуринская 2 місяці тому
Огризко,як завжди, нависоті. Справжній дипломат,державний діяч. Коли такі люди очолюють наші міністерства,за нашу країну і долю нашого народу можна бути спокійними.
bob marli
bob marli 2 місяці тому
Украинцам больше не надо думать, фантазировать,напрягаться. Всё вам потом скажут, за что ,когда и почему. Кто поумнее уже ложится на дно и не светится в телевизоре.
Василь Михайлюк
Василь Михайлюк 2 місяці тому
В центрі Москви стоїть мусульманський храм( Покровський) зкуполами чалмами чисто чингіська архітектура- один народ
Galina Gavryliuk
Galina Gavryliuk 2 місяці тому
Дякую пан Сергій за вашу працю.
Vitya Rostovskiy
Vitya Rostovskiy 2 місяці тому
Чому ви неговорити про Мінські підписи Гетьмана.З яких вийти практично неможливо???
Валертй Щербак
Валертй Щербак 2 місяці тому
Огрызок, типичный пациент палаты номер шесть под вывеской, МИД Украины. Там их улвй паноптикум, тут тебе скачущий с матюками перед российским посольством, дещици, врущий на Совбезе ООН, климкин, и сегодняшнее чудо из той же оперы тотальный ужас!!!
Людмила Неклюдова
Людмила Неклюдова 2 місяці тому
Хочу щоб Україна стала штатом Америки і срочно може тоді бункерна моль відчепиться від нас! Може об‘явить США війну і через 10 хвилин здатись всією країною?
Владимир Мельников
Владимир Мельников 2 місяці тому
Огрызко умница, но меньше следует э-э-экать...
Павел Корчагин
Павел Корчагин 2 місяці тому
Огризко... Злоба та тупiсть..
Evg Biz
Evg Biz 2 місяці тому
Бійтеся-це головний меседж пупкіна!Ніхто його вже не боїться,надто-Україна!!!Не дивлячись ні на зе-заразу-зраду-Україна-СИЛА!!!
Володимир Костинюк
Володимир Костинюк 2 місяці тому
повага наша до пана Огризко
Evg Biz
Evg Biz 2 місяці тому
пупкіну сподобалось,як перший раз пройшли його заяви про новоросію у 2014,а також їх наслідки-війна на Донбасі.Вже не раз він намагається педалювати те саме,але,історик,їсторія перевернулась!Україна він не знає,яка зараз!А на додаток-смішно-розіслав у війска для просвітлення мізків свій опус!
Nadja Simon
Nadja Simon 2 місяці тому
пан Огризко - справжній дипломат... без всякої дипломатії можна тільки відверто сказати - на Меркель надія - як на худу рогожу... вона досі тільки шкодила Україні... одна тільки Мінська угода чого коштує... не випадково Путін постійно наполягає на виконанні цього підступного продукту..
Nadja Simon
Nadja Simon 2 місяці тому
абсолютно вірний діагноз пану Хутіну, можна тільки подякувати пану Огризку!
Galina Ysayenko
Galina Ysayenko 2 місяці тому
речь путина да еще и на украинском сделана для истории как перед казнью кто ему простит убийство юных парней и воровство крыма и исчезновение людей во время его кагебитства
Slava Slava
Slava Slava 2 місяці тому
Кремль на карантин,довічно, вони там усі тяжко хворі
Дмитрий Шапкин
Дмитрий Шапкин 2 місяці тому
Огризко... Невостребованный деятель с воспалённым воображением...
La ViVa
La ViVa 2 місяці тому
Погоджуюся з тими, хто каже, що звук дуже тихий. Дивилася на ноуті на максимумі і не все чула. Хіба що навушники вдягати.
Натали Кочеткова
Натали Кочеткова 2 місяці тому
П-не Огризко, це не Ви вiщували про ось-ось розпад Росii та рiшучi дii Заходу? Досi вангуете?
Tatyana Coste
Tatyana Coste 2 місяці тому
Як що Росiя каже що украiнцi i росiяни один народ в звязку з тим що росiяни майже 300 рокiв жили з монголами- це значить вони один народ.Тетяна Володимиpiвна.
Ігор Совтисік
Ігор Совтисік 2 місяці тому
++++++++++++++++++++!!!!!!!!!
wrong man
wrong man 2 місяці тому
ну зачем? ну зачем эта огризка? ну когда это прекратится?
La ViVa
La ViVa 2 місяці тому
Ми уже вдячні пану Огризку за все, що він робив і продовжує робити для України і для нас. Дякуємо! Знаходьте для себе час аби відпочивати і отримувати задоволення від життя, адже ви це заслужили вже давно. Ваша мудрість і здоров'я ще довго нам стануть в пригоді.
Сергій Волковинський
Дякую, пане Володимире!
Парабеллум Україна
Парабеллум Україна 2 місяці тому
Нашо ви мені ото автораном вилізли, панове! Не цікаво!
Svetik Bzhalava
Svetik Bzhalava 2 місяці тому
Є така маса людей ,яка не второпала ,що Зеленський прийшов розрушити Украіну ,як цілістність ,,,такі особи ,як Огризко дають коментарій ,а зеки і клоуни при владі ,,,краіна приречена бо більшість наріду йобнуті
Svetik Bzhalava
Svetik Bzhalava 2 місяці тому
Espreso ,ви не втратили свою репутацію -так тримати 👍👍👍у вас гідні гості
Владимир Коновальчук
Розумна Людина !!! правда сказена дурням !!!
Татьяна Федченко
Татьяна Федченко 2 місяці тому
Висновок: дідам вовці путіну та сашку лукашенку (моїм ровесникам) треба йти на пенсію. І до таких посад людей старше 60 років допускати не можна. Маразм є маразм. А за те що натворили зокрема путін треба відповісти в кримінальному порядку
Татьяна Федченко
Татьяна Федченко 2 місяці тому
Завжди поважала Огризка. Він справжній український політик; грамонтний ;профессійний; патріот своєї країни.
oleksandr seller
oleksandr seller 2 місяці тому
(Заліська земля) - історична область у міжріччі Москви та ріки Ока у середньовіччі, де почався процес формування сучасної Росії. Назва походить від знаходження цієї території за Брянськими лісами, тобто , по відношенні до Київської Русі. При московському князі Івані III було завершено об'єднання усіх заліських земель навколо Московського князівства. А Росія це штучне ім'я.
Володимир Марківський
Найкпаща і найефективніша боротьба з московською пропагандою - не звертати на ню увагу!
Иван Ефименко
Иван Ефименко 2 місяці тому
Брэхню патрэбна выкрывать для грамадзян Укра1ны 1 Беларус1.
Natalie Schweigert
Natalie Schweigert 2 місяці тому
Це халепне ЗЕ звернулося до канцлера Меркель "Мадам Меркель..." , воно хотіло її образити ??? А ще воно поїде до США, а в Україні ще не закрита кримінальне провадження проти сина президента Байдена...Ну так що з цьго вийде ???
Elena Naboka
Elena Naboka 2 місяці тому
40:00 Єдиний інструмент для звільнення Азовського моря. Це Угода з Росією про спільне використання Азовського моря. Якщо би Україна його денонсувала, тобто розірвала і була вільна від зобов'язань. То це б означало, що є вільний прохід до наших українських портів згідно Конвенції ООН з міжнародного морського права 52 року, про вільне пересування морськими водами як торговельних, так і військових кораблів будь-яких країн.
Антон Владимипрович
Скоро будем гнати зелену банду мітлою...
Валерій Кузьменко
Валерій Кузьменко 2 місяці тому
вова кокаин
Валерій Кузьменко
Валерій Кузьменко 2 місяці тому
Справний хлоп
Роман Водницький
Роман Водницький 2 місяці тому
Слабенькийзвук
Anton Morari
Anton Morari 2 місяці тому
Путин.займись ремонтов туалетов в России и отстань от Украины!
TheFm2fm2
TheFm2fm2 Місяць тому
Зеленский. Займись постройкой туалетов в Украине и отстань от ДНР.
Mario Rossi
Mario Rossi 2 місяці тому
Прецікавий випуск. Як добре, що у нас є такі фахівці як Огризко.
Alecsey МАКС.
Alecsey МАКС. 2 місяці тому
А здоров ли огрызко
Tetania Malva
Tetania Malva 2 місяці тому
Майбутне росіян Н Е З УКРАЇНЦЯМИ а з канібалами Противно слухати від стариків з Кремля Ми один народ. Українці НЕ ХОЧУТЬ МАТИ НІЧОГО СПІЛЬНОГО З ЗАГАРБНИКАМИ- ВБИВЦЯИИ
талла рубцова
талла рубцова 2 місяці тому
👍👍👍👍👏👏👏👏👏🙏🇺🇦🥰🇺🇦🇺🇦
Corrado Focardi
Corrado Focardi 2 місяці тому
Боюсь пока мы переживаем этого Клоуна,он в свою очередь может еще натворить делов,вот это очень опасно!
Иван Сидоров
Иван Сидоров 2 місяці тому
Для чого Путін написав статтю? Бо Україна нікому в світі не потрібна. Українці все розікрали і щоб країну відродити, треба вкладувати сотні мілліардів. Це розуміють всі. Тому в Росії все більше розповсюджуються погляди - на хера нам та Україна? Крим, Донбас, Новоросію вони ще згодні взяти, а інше навіщо? Отож Путін і написав статтю - ми один народ, тобто витягувати Україну з лайна наш обов'язок.
Галина Абаджиева
Галина Абаджиева 2 місяці тому
Ми українці, а не росіяни. Ми зовсім різні! Ми не не воєвничий народ!!! Ми ніколи нікого не завойовували! Ми мирна слов'янська нація! Ми тільки захищаємо мої території, свої домівки!
Susiko Kikiko
Susiko Kikiko 2 місяці тому
На этом канале ,как и канале "Наш" одним из кураторов явл-ся Аваков.
Alla Kucheruk
Alla Kucheruk 2 місяці тому
Це ж треба, щоб одна людина так баламутила весь світ?!!!
Alla Kucheruk
Alla Kucheruk Місяць тому
@TheFm2fm2 извините, вы не сообщали , что вы из ДНР. И что это такое? Непризнанное образование на территории Украины. Прийдется вам возвращаться домой, господа хорошие и отвечать по закону, кто и что там творил?!
TheFm2fm2
TheFm2fm2 Місяць тому
@Alla Kucheruk Ну вот только не надо этого мифотворчества. В последнее время алкоголь везде стали употреблять меньше, чем 20 лет назад. В России точно такая же тенденция не пить и не курить, и не столько потому что дорого, а потому что здоровье дороже. Пиво кстати опасно тем, что его выпивают в большем количестве, и при пересчёте на потреблённый чистый спирт пиво получается на первом месте. Ещё одна особенность, турки не видят особой разницы, между людьми из России, Украины, Беларуси, они всех с бывшего СССР называют русскими. Да что там, даже вы сами назвали меня русским, что вдвойне приятно. Значит таки признаёте ДНР частью русского мира.
Alla Kucheruk
Alla Kucheruk Місяць тому
@TheFm2fm2 не несите чушь. В Украине пьют, но с россиянами нам не сравниться. Вас даже в Турции за это не любят. Причём напиваются как мужики, так и бабы. А в Украине сейчас тенденция не пить и не курить( дорого). Пьют в основном пиво. Многие люди не пьют вообще!
TheFm2fm2
TheFm2fm2 Місяць тому
@Alla Kucheruk Что в России, что в Украине бухали примерно одинаково. Хотя в последнее время украинцы начали опережать из за безысходности и тяжелого положения в стране. А вообще, самые бухающие это ирландцы, они опережают весь мир, причём с отрывом.
Alla Kucheruk
Alla Kucheruk 2 місяці тому
@alexander6770 вот это так данные, уже не знают как обгадить украинцев... Вы лучше расскажите какими стали россияне, которые бухают без остановок. Каких вундеркиндов они рожают???
Alex Anon
Alex Anon 2 місяці тому
Крым и Донбасс-предали Украину! Кто виноват? В первую очередь сама Украина! За время независимости украинские власти ни черта не делали,чтоб повысить уровень жизни своих сограждан и обороноспособность! Также ничего не сделано было,чтоб по-настоящему интегрировать Крым и Донбасс в тело Украины! Единственно,что делала украинская власть,так грабила собственный народ и плодила олигархов! Потому так легко и отдали без сопротивления тот же Крым, да и Донбасс толком и границу не защищали! Как следствие, Украина сейчас на дне, в состоянии распада и исчезновения,как государства! Повторяю-все это на совести украинской власти с начала независимости и по сегодняшний день! Что должна была сделать Украина и не сделала после позорной сдачи Крыма России: 1.Немедленно разорвать со страной-агрессором дипломатические отношения! 2.Объявить по всей стране военное положение! 3.Перевести свою экономику на военный лад! 4.Начать радикально, в ускоренном темпе усиливать Вооруженные силы! Вся страна должна работать на свою армию! Вспомнить о том,что если кто-то не хочет кормить свою армию,будет кормить чужую! 5.Законодательно с учетом нависшей над страной угрозой заставить всех милионеров-милиардеров передать государству не менее 50% своих активов! 6. Издать закон о коллаборационизме,пресечь всякие антиукраинские выпады и т.д.! Если бы украинская власть хотя бы это сделала,тогда бы сейчас не было всяких ЛНР-ДНР и всяких там минских соглашений! К сожалению,ничего этого Украиной в лице ее власти сделано не было! Поэтому имеем то,что имеем! P.S. Кстати, и сейчас все изложенные выше пункты можно задействовать! Если хотите сохранить Украину! Лучше позже, чем никогда!
Taras Dmytrovych
Taras Dmytrovych 2 місяці тому
Коли наш хворий народ це зрозуміє?
Денис Славинский
Денис Славинский 2 місяці тому
Доречі, в російських підручниках з історії пишуть не про Київську Русь а про якесь "древнерусское государство".
Марина M
Марина M 2 місяці тому
@alexander6770 А у тебя мозги чем повреждены? ОДНО И ТО ЖЕ ЛАБАЕШЬ ПО СТО РАЗ!
alexander6770
alexander6770 2 місяці тому
Причина даунизма и агрессивности галичан - послевоенная эпидемия сифилиса в Галиции, до 80% зараженных. Врачи объясняют подобный склад нынешнего поколения галичан генетическими изменениями, происшедшими после послевоенной эпидемии сифилиса в Галиции. В некоторых районах, Червоноградском, Сокальском, доля заболевших была чуть ли не 80%, что, кстати, говорит и об общем уровне этих людей. После ВОВ эпидемию победили, но уже тогда опытные врачи предсказывали, что настоящий ужас не сама эпидемия, а то, что из-за генетических изменений, вызываемых сифилисом, через поколение будут рождаться тупые и агрессивные люди.
Анатолій Дмитрук
Анатолій Дмитрук 2 місяці тому
Коли Путін вважає нас одним народом - нехай вводить державну українську мову в РФ і входить в склад України. А раз не захоче - значить бреше. Що апріорі і відомо!
василий иванов
василий иванов 2 місяці тому
Правильно кажете, пане Анатолію ! Крім цього, нехай Пупкін збудує УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ в Московії і піде в перший клас вивчати УКРАЇНСЬКУ АБЕТКУ ТА МОВУ. Але він на це не здатний. Тому що в нього курячі мозги. Він втратив під ногами землю, він літає в хмарах. Парадокс в тому, що немає в Московії чоловіка який би вклепав йому в морду. Але цей час не за горами !
Volodymyr Kovtun
Volodymyr Kovtun 2 місяці тому
Хотячеться доповнити,це була заява путіна що українці і "русскіє" один народ для того ,щоб УКРАЇНЦІВ об'явить терористами,які вібилися від стада.Це буде оправданням війскових дій проти України.
Jane Eyre
Jane Eyre 2 місяці тому
Дякуємо за гостя
Руслан Даховський
Руслан Даховський 2 місяці тому
Туфта повна
Виктор Глазов
Виктор Глазов 2 місяці тому
Германия денег не дала , Зе поедет к хозяину лизнуть, может перепадёт что.
Gulya3541
Gulya3541 2 місяці тому
Путін снує павутину, щоб захопити Україну , а Зе марить зустрітися з Пу. Для чого? Щоб обговорити що він ще не виконав після зустрічі в Оману, чи одержати завдання особисто, а не через Єрмака?
Grigori Friedmann
Grigori Friedmann 2 місяці тому
Я не пойму, отличие путина и гитлера.
Larisa Kitsak
Larisa Kitsak 2 місяці тому
Що в голові у цього "історика"?
Пан Паляниця
Пан Паляниця 2 місяці тому
Дякую за українську, друзі
Александр Никонов
Александр Никонов 2 місяці тому
Хрена один Огрызко, другой на на покемона похож.
Евгения Собчик
Евгения Собчик 2 місяці тому
О....о ....о..и...и.и
Serge Zrazhevsky
Serge Zrazhevsky 2 місяці тому
+
Alla Malezki
Alla Malezki 2 місяці тому
Диров, Путлер та Лукашеску міжнародні терористи!!! До Гааги диктаторів!!!
Бабяк Леонид
Бабяк Леонид 2 місяці тому
Завжди приємно слухати пана Огризко, розумна і виважена людина, з чіткою позицією. От такий нам потрібен міністр закордонних справ
Оксана Строчик
Оксана Строчик Місяць тому
Так був уже! І шо? Пригадай його досягнення...
Марина M
Марина M 2 місяці тому
@alexander6770 ВЫКЛЮЧАЙ ПРИНТЕР, УВОЛЯТ ИЗ КОНТОРЫ ЗА ЛЕНЬ
alexander6770
alexander6770 2 місяці тому
Причина даунизма и агрессивности галичан - послевоенная эпидемия сифилиса в Галиции, до 80% зараженных. Врачи объясняют подобный склад нынешнего поколения галичан генетическими изменениями, происшедшими после послевоенной эпидемии сифилиса в Галиции. В некоторых районах, Червоноградском, Сокальском, доля заболевших была чуть ли не 80%, что, кстати, говорит и об общем уровне этих людей. После ВОВ эпидемию победили, но уже тогда опытные врачи предсказывали, что настоящий ужас не сама эпидемия, а то, что из-за генетических изменений, вызываемых сифилисом, через поколение будут рождаться тупые и агрессивные люди.
Semen Semenovich
Semen Semenovich 2 місяці тому
Успешное развитие Украины и русскоязычное население Украины - спусковой крючок революции в России.
Semen Semenovich
Semen Semenovich 2 місяці тому
С помощью санкций США могут: «умножить путинскую Россию на ноль». Однако, способен ли Байден сделать такой решительный шаг?
ежик в тумане берия-ежов
семён семёнович! забыл чё у кино було?
Wireless Customer
Wireless Customer 2 місяці тому
Чому на Банков1 немае таких розумних пол1тик1в, як Володимир Огризко
Wireless Customer
Wireless Customer 2 місяці тому
Дуже дякую Володимиру 1 ведучому,поб1льше таких людей в Укра1н1
alexander6770
alexander6770 2 місяці тому
Причина даунизма и агрессивности галичан - послевоенная эпидемия сифилиса в Галиции, до 80% зараженных. Врачи объясняют подобный склад нынешнего поколения галичан генетическими изменениями, происшедшими после послевоенной эпидемии сифилиса в Галиции. В некоторых районах, Червоноградском, Сокальском, доля заболевших была чуть ли не 80%, что, кстати, говорит и об общем уровне этих людей. После ВОВ эпидемию победили, но уже тогда опытные врачи предсказывали, что настоящий ужас не сама эпидемия, а то, что из-за генетических изменений, вызываемых сифилисом, через поколение будут рождаться тупые и агрессивные люди.
Анатолій Виговський
Нам тільки й залишається сподіватись на краще. Хоча наш народ може не лише сподіватись, а й гори звернути. От тільки керманичі мають йти в потрібному напрямку і вести за собою, а не кидатись як перелякані з боку в бік
Далі
Comedian A.J. Johnson Has Passed Away
1:12
Переглядів 176 915
Еспресо.TV - LIVE
Переглядів 603