Темний

🦌 ЗупиниЛося №56. Водії-порушники їдуть зустрічною смугою, а потім масово вибачаються

ЗупиниЛося
Підписатися
Переглядів 128 479
96% 9 359 315

Вибирай та купуй авто на платформі www.ng-cars.com.ua
Картка Приватбанку для донатів: 5168 7450 1247 7136 (Андріюк К. А.)
PATREON: www.patreon.com/StopTheMoose
Ми вирішили знову завітати до Шулявського мосту та перевірити, як там із виконанням ПДР.
Як виявилося, там і далі масово та постійно їздять зустрічною смугою.
Для відвідувачів місцевого ТРЦ виконавчі служби зробили спеціальний виїзд. Але порушники його постійно ігнорують, їдуть зустрічною та вперто доводять що вони не порушують ПДР.
Дивина цього випуску полягає в тому, що ми не зустріли жодного агресивного лося.
А більша половина порушників навіть вибачилася за свої дії.
І це гарний знак покращення ситуації на наших автодорогах!
Замовити рекламу або вказати проблемну локацію: zl.kyiv@gmail.com
Наша сторінка в Facebook: facebook.com/zupynylosia/
#зупинилося #ПДР #Київ #ДТП #безпека #стопхам #Україна #StopXam #Украина #ПДД

Авто та транспорт

Опубліковано

 

6 лис 2019

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 845
Я крутой как Игорь Крутой
Багато лосей у нашій країні Раніше якось було легше на дорогах, чи я помиляюся?
Igor Rogovtsev
Igor Rogovtsev День тому
Посмотрел несколько выпусков. жду, когда же уже ведущему лицо отрехтуют
VLADARIK .25%
VLADARIK .25% День тому
ремінь безпеки ІНОДІ (влучно сказано) ІНОДІ допомагає, а ІНОДІ й призводить до смерті. А в мене було ДТП, коли я був не пристебнутий, якраз і врятувало мені життя (в буквальному сенсі). І не пристебуюсь, бо знайомого не врятував ремінь, а навпаки, призвів до смерті знайомого, він не зміг відстебнутись і згорів в автівці.
Светлана Кустовская
Так а полиция так и не приехала?
cole560
cole560 2 дні тому
Дякуємо за порядок на дорогах)
Максим Фаррахов
Він цим заробляє!!!!
Andrey Lan
Andrey Lan 2 дні тому
это номера АІ - область, у них там другие правила
Анатолий Попович
Опять ты лысый гондон.
Flex Boy
Flex Boy 3 дні тому
Хахахаха автоспициалист по телеку показивали
Dmitry S
Dmitry S 3 дні тому
У нас 20 років вбивають журналістів котрі розкривають справжніх порушників, котрі мілліарди крадуть. І інколи вже відкрито і офіційно, як ось тут gb.kyivcity.gov.ua/projects. Чи подивись Шапочнікова котрий працював у дорожньому патрулі, інтервью з Ройтманом... І скажи потім оце люди мають не порушувати на дорозі, пристенгнутися, застінути верхню пуговку на сорочці, почистити ботинки, надухатись, бути вічливими і посміхатись... Я у армії, і для чого? Для того щоб головні поглянули на холопів і сказали диви як усе чудово, і наше начальство нічого не скаже, бо країна гарна та щаслива... Бо коли країну фактично гвалтують вона має стогнати від щястя? Чи не останя фаза збоченя того? На питання "що в країні відбувається" та нічого, не думай про це, виховуй далі людей, як правильно на дорозі їздити... Поліція не їде. Та зрозуміло чого не їде. От поясни як можна бути правильним, коли божий день їдеш по мосту, котрий відкрито вже крадуть, він роками будується... Та хіба тобі те цікаво... В тебе ж спільна дорога по котрій ти божий день не їздиш у тих пробках... "ознаки здорової нації". Як то кажуть біологи при виведенні ідеальної породи та сортів, головна проблема це критерії та ознаки... Дуже жаль що у вас саме такі критерії здорової нації... щоб я порадив вам. Не називать людей лосями... І не робити з цього шоу. Бо терпець у деяких на грані, але вам того не видно, бо того вам не треба. Вам треба щоб у всьому дрібному було як при параді. Я розумію зламаних людей... Це ще квіти... Ось коли в нас не те що по дорозі стане страшно їздити, а по вулиці ходити стане страшно... Чи то ви збагнете що в країні коїться, чи то здивувакуватого включете і про спільну дорогу будете впарювати? П.С. Щодо протестів. Вони керовані їх навчились нейтралізовувати, завезенням у ліс лідерів і перенаправлення мітингу з перегибом в свої інтереси в інше русло... І чи є вихід? Є... але не порушників на дорозі лікувати... Не тут першопричина...
Georg Max
Georg Max 3 дні тому
Лайк вам хлопці
Sailor Papay
Sailor Papay 3 дні тому
так вы определитесь. Вы ходите не по встречке, а водители ездят по встречке?
Stas Hoost
Stas Hoost 4 дні тому
Одни и те же места, приезжайте на академ 600 лосей паркуються под знаком остановка запрещена, в поворотах, на пешеходных переходах..
Юстав
Юстав 4 дні тому
Приедьте на Бульвар Перова! перекресток Стальского-Перова! там эти Чмошники стоят и на Зебре и на вьезд выезд во двор!
Юстав
Юстав 4 дні тому
Это не Лоси это Жлобье которое за копейку Мать Родную Продаст! Желаю только одного таким Чмошникам Аварии со Смертельным исходом!
Дмитро Кудрицький
Найінтелігентніший випуск.
Oleksandr Zubchenko
Oleksandr Zubchenko 4 дні тому
Поки що це найбільш ввічливий випуск.
Diamond
Diamond 4 дні тому
Водитель на серебристом Лексусе, который не пускал ездуна по встречке в поток 7:48 - ты красавчик, так и надо с этими дикими лосями! Ради одной минуты экономии по встречке фигачить может только дурной рогатый лосяка!
Rogoza Rogoza
Rogoza Rogoza 4 дні тому
Новая камера, зачёт 👍
Anton Migal
Anton Migal 4 дні тому
Твоя зарплата Прочитал: 10$ Лайкнул: 100000$ Коммент: 1000000$ Подписка: 99999999999999$
Royal Credit 4
Royal Credit 4 4 дні тому
Голову себе об молоток разбей....клоун сука
Royal Credit 4
Royal Credit 4 4 дні тому
Прикалуют эти лицемерные водилы, которые проезжая мимо говорят "СПАСИБО" показывают пальцы вверх, жмут руки, а сука сами при возможности сука нарушают ))))))))
KENJI YAKARA
KENJI YAKARA 4 дні тому
Собака лиса , ти Соби шо нову куртку на донатики прыдбав?
Рома Краснодарский
Интересно как люди реагируют,в России такие же общественники пытаются сделать мир лучше начинается убери камеру ты кто такой и тому подобное,а тут люди так спокойно реагируют ,интересно получаеться в Украине люди более цивилизованы чем в России?
W. Carpenter
W. Carpenter 5 днів тому
Без ремней, с телефоном в руке, по встречке это минимум три штрафа, в Германии быстренько с такой "ездой" прав лишишься. И это Киев, столица европейского государства?
# Моффецкий
# Моффецкий 5 днів тому
Хахах!!! "Можно меня не показывать, а то меня жена будет ругать!" Сука ору!!! Он мало того что Лось, так он ещё и Бабораб. Это CCOOOMBO!
Марян Чумаченко
Марян Чумаченко 5 днів тому
Куплено все мінти підераси
Andrej Ka
Andrej Ka 5 днів тому
А чего вы "щимите" простых водителей??? Идите половите лосей, которые стадами (читай кортежами) ездят и по встречке, и по полосе общественного транспорта, и..., и...., и т.д.
DC Piano
DC Piano 5 днів тому
А полиция так и неуспела на вызов. Некогда за несколько часов.
Марк
Марк 5 днів тому
Як завжди ,щось нове,клас.
Vova Vladyka
Vova Vladyka 5 днів тому
Ходите по дорозі одягайте світло-відбиваючі жилети..
Володимир Фещук
Володимир Фещук 5 днів тому
Костянтин, на першому ж лосі лайк за рішучість!!!!
Black Boost
Black Boost 5 днів тому
я не одобряю таких нарушителей ,и вообще нарушения ПДД , в таких случаях как в этом выпуске я просто не пропускаю "обочичников" назад в полосу движения ,но на счёт деятельности этих людей я могу сказать что они тоже являются нарушителями : во-первых в том что они вносят изменения в чужую собственность. во-вторых ,то что в правилах ПДД. запрещено вносить какие либо конструктивные изменения в транспортное средство. Я не оправдываю нарушителей ,но если смотреть с другой стороны эти все "Лоси" как вы высказываетесь нарушаю но они нарушили на том участке где была перекрыто встречное движение по этому давайте условно скажем что они нарушили безопасно ,здесь не было угрозы для кого-то как вы говорили в видео что в этом выпуске эти люди подвергают опасности всех участников дорожного движения ,но вы думали над тем что вы прикрепили наклейку больше чем на треть заднего стекла авто ,водитель едет дальше с этой наклейкой " воспитанием "как вы называете ,при перестроение или повороте в левую сторону человек не замечает авто которые было в скрытой зона , в левое зеркало его не видно ,в заднем зеркале наклейка закрыла обзор ,человек делает маневр ,так что вы тоже подвергаете опасности своими действиями !!!
Black Boost
Black Boost 5 днів тому
И я уже не говорю за то что они на этих "Лосях" как он выражается зарабатывает деньги . Если бы не было ютуба эму нахрен не нужно было бы это занятие. Ещё и попрощайничает , интересно на что ? на наклейки ?
Артём тузан
Артём тузан 5 днів тому
Костяну лайк
Palma Salz
Palma Salz 5 днів тому
7:31 Он существует, Фантомас в Киеве.
виктор т
виктор т 5 днів тому
А ШО ЯКШО ЛОСИФ РОСТРИЛЮВАТЫ? ТИКО ЗАМЫСЬ КУЛЬ ГИВНОМ?
Юра Тунян
Юра Тунян 5 днів тому
лол, удаление аргументированных коментов, корректных, без мата - это победа))) побольше бы донатов))) рили был лучшего мнения о вас
Владимир Середа
Владимир Середа 5 днів тому
Тухлый выпуск
Bad Gaston
Bad Gaston 5 днів тому
РЕБЯТА , НАКЛЕЙКА ЭТО ПИСЬМЕННАЯ ПРЕТЕНЗИЯ !!!
Алексей Власов
Алексей Власов 5 днів тому
Плешивый,типа Рэмбо,деловой как катях
Віталій Севастьянов
Для попередження правопорушень є поліція,якщо авторів передачі дійсно непокоїть проблема правопорушень на дорогах,чому би тоді їм не тиснути на поліцію,змішувати її виконувати свою роботу. Натомість вони чіпляються до водіїв та займаються самоуправством,псують чуже майно,кидаються на авто, тим самим займаються дрібним хуліганством,тобто їм потрібним радше успішний ютюб проект,який можна монетизувати,а не законність. Мені огидно спостерігати як російські проекти,типу "Стопхам" чи "Лев против" експортуються та приживаються на українському грунті. Автори передачі таке ж бидло,як і водії порушники проти яких вони ніби-то боряться.
миша гришин
миша гришин 5 днів тому
подарилии книгу валеры анагьева про то как он мочил украинцев на донбасе , это уровень
Наталья Яцкова
Наталья Яцкова 5 днів тому
на морду налепи себе эту наклейку! говоришь пропускают ничего подобного особенно маршрутки. дострой мост или иди клей строителям на морду наклейки что не могут сделать свою работу
Dima Dram
Dima Dram 5 днів тому
У нас люди больше языком нарушают надо отрезать
Dima Dram
Dima Dram 5 днів тому
Попрошайки )) идите зарабатываете деньги а не хуйней занимаетесь бомжары
Валера Тесленко
Валера Тесленко 5 днів тому
Приезжайте на ул. Московскую там массовое движение по встречному двидению
Dmitriy Mischuk
Dmitriy Mischuk 5 днів тому
З власного досвіду скажу що всім плювати. Всі думають, що хтось буде вирішувати їх проблеми, а їх це не стосується
Dmitriy Mischuk
Dmitriy Mischuk 5 днів тому
Цікаво те що якщо ти дійсно починаєш щось робити, щоб вирішити проблеми в даному напрямку, то більшості байдуже, навіть от цим антилосям просто пофіг. Все це робиться тільки заради хайпу.
DFR SYR
DFR SYR 5 днів тому
*На подвійній смузі хай вже КМДА встановлюють боларди з нержавіючої сталі.*
KardinalVO
KardinalVO 5 днів тому
Вам потрібен один чоловік який би по матеріалам Ваших рейдів писав заяви в міліцію на водії які їздять зустрічкою
Саня Васільєв
Саня Васільєв 6 днів тому
Если будет такое видео скину денег на зелёнку 😉
Саня Васільєв
Саня Васільєв 6 днів тому
А где видео где вас бьют ????????
виктор т
виктор т 6 днів тому
ХЛОПЦЫ ВЫ НЕ 3ОБЫЖАЙТЕСЬ .НО ВСЬО ЩО ВЫ ЗНИМАЕТЕ . ЦЭ БРЫД СЫВОИ КОПЫЛЫ.БО XОYХЛИЗМ НЕПОБИДЫМ.
Morgart
Morgart 6 днів тому
16:29 Зацепила мненя ослепила меня))) XD. Теперь понятно почему некоторые водители нарушают правила)
Владимир
Владимир 6 днів тому
Вопрос к автору канала. Разве вы не нарушаете правил дорожного движения находясь на проезжей части?
Сергей Карателев
Ну как по встречке?)))
Сергей
Сергей 6 днів тому
Здраствуйте.обращаюсь к автору канала.то что вы делаете это хорошо, но людей называть лосями это не харашо.если вы боритесь за справедливость то нада и самому бы ть справедливым и уважения до людей .подумайте над переименования канала например зупыны правопорушныка.спасибо за понемания.
Евгенний Гринев
Евгенний Гринев 6 днів тому
Никто не пытался подраться, тема нарушение ПДД не раскрыта.
mitekiev
mitekiev 6 днів тому
в центре по зебре на свой зеленый переходил .не одна ,а 3 тачки прям на меня ехали ,хотя им красный .
Den Solo
Den Solo 6 днів тому
Реклама глово типа наивная, без палива))
Наступне
The Mandalorian | Special Look | Disney+
1:54
Переглядів 995 799
We're keeping 2 Puppies!
28:14
Переглядів 836 262
НОВАЯ МАШИНА !
18:13
Переглядів 156 492
СОЖГЛИ ТАЧКУ ДРУГУ | ПРАНК
6:49